» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Beretta A300 czy Sabatti Adler

Witam, rozwa瘸m zakup pierwszej jednostki g豉dkolufowej i zastanawiam si nad kupnem p馧automatu Beretta A300 lub bocka Sabatti Adler. B璠 jej u篡wa g堯wnie na polowaniach na ptactwo, na strzelnicy sporadycznie. Mo瞠 polecicie jeszcze jakie inne marki? Bardzo prosz o Wasze opinie.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/01 17:43
Jesli tylko do polowania na ptactwo to ja wybra豚ym automat -jednak musisz zda sobie sprawe z klopotliwosci czyszczenia i doboru amunicji -to tylko moje zdanie nie podparte doswiadczeniem

W moim 這wisku 瘸dne ptactwo nie wystepuje -boka uzywam tylko na strzelnicy

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/01 18:53
Automat tylko na wojn !!!
這wiectwo nie polega na waleniu ,skolko patron闚 w magazynku!!!
na "ptaszki"i wszelk drobnic -Tylko klasyczna dubelt闚kakaliber w zale積o軼i od w豉snych preferencji.
 Je郵i chodzi o "grubizn" automat u mnie r闚nie budzi niesmak.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/02 09:39
U mnie budzi z kolei niesmak stopowanie dzika na zbiorowce 鈔utem z "klasycznych dubeltowek " w wykonaniu kolesi w gumofilcach
Wystarczy przytoczyc tylko statystyke sprzedazy  amunicji  0 i powyzej -przecie na wilki polowac nam nie wolno :)

Czy cos budzi nasz niesmak czy nie budzi to tylko indywidualne odczucia -koles w BMWu czy inny mysliwy ktory "nie jest prawdziwym mysliwym " - bzdura i najczesciej w豉sne kompleksy

kilka sezon闚 temu je盥zilem na komercyjne g瘰i -bylem jedyny ktory uzywal "klasycznego boka " reszta kolesi najczesciej z ruskimi automatami -:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/02 16:31
A u篡wa kto z was bocka sabatti? Czy mo瞠 warto kupi jakiego innego producenta i chodzi mi tutaj o bocka w dost瘼nej cenie?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/02 17:23
Gumi -wyhamuj Wa嗆 bo w po郵izg na w豉snym g闚nie pojedziesz

wypraszam sobie podobne uwagi gumofilcowe, Moje uwagi tycz帷e AUTOMAT紟  to moje subiektywne odczucia i TYLE!!!!
Nikomu nie bronie <prawo nie zakazuje ,masz tak potrzeb to poluj automatem ,ja tobie nie ubli瘸m i raz jeszcze nie 篡cz sobie podobnych uwag pod moim adresem

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2017/03/02 19:00
Sorry yari a nawet Wielkie SORRY
Od wielu lat poluje z automatem kulowym na zbiorowkach -nieraz s造sza貫m durniejsze docinki jak twoja :):)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/03/02 21:01
poluj na zdrowie

Ja pozostan przy swojej dubelt闚ce (do wiadomo軼i nie ruskiej),cho do nich nic nie mam ,bo nie znam,gumofilce ,co prawda ,nie s mi obce  ale nie posiadam ,termo system GRAFA uwa瘸m za baaardzo dobr odzie , a i kurtka na ambon 652+spodnie(kpl) + termos z gor帷 herbat , rewelka -nawet przy dwucyfrowym mrozie bior帷 pod uwag buty( Polskie nie pomn producenta z kolcami na l鏚) ,koniecznie   nr wi瘯sze ,spoko mo積a z trzy godziny przesiedzie.
Nie pisz aby si chwali ,bo kolega ma zapewne co lepszego ,ale mi to starcza i nie narzekam.
TYch co nie sta , a poluj w kufajkach , te nie  dyskredytuje ,wszak "nie szata czyni cz這wieka"
jak mawia klasyk i nie bro czyni cz這wieka my郵iwym . 

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.012|