Forum dla myśliwych - forum poluje.pl

poluje

utworzono: 2011/03/17 14:08

Forum dla myśliwych

Lubię czytać artykuły i wypowiedzi nt. myślistwa, dlatego jestem zalogowany w kilku serwisach, ale moim zdaniem to forum dla myśliwych jest najlepsze. Nie ma wyśmiewania się z czasami naiwnych pytań, a to podstawa, bo człowiek nie boi się w ogóle o coś zapytać. Trzymam kciuki za dalszy rozwój serwisu!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/02/21 11:31
Witaj może sie uda tylko reklama wśród mysliwych słaba mało ludzi tu wchodzi i jakoś poukładac by tu trzebabyło nieco aby się odnaleźć było można

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/01 20:30
Ja też jestem zalogowany na trzech portalach ale tu mi jakoś najlepiej. Portale nie są do wyśmiewania i krytyki,tylko do udzielania rad i konstruktywnej  dyskusji. Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie

Zobacz więcej w Poluje.pl - Waszym zdaniem

wysłano: 2012/03/02 17:48
Ja jestem zalogowany tylko na tym portalu. Mimo wielu jego zalet dostrzegam też kilka wad:
Przy dobrej szacie graficznej portal jest niezbyt dobrze zaprojektowany pod względem technicznym. Z całym szacunkiem dla twórców portalu, powinni oni przyjrzeć się innym portalom społecznościowym i skopiować niektóre rzeczy, żeby można było się tu sprawniej poruszać.
Myślę że zbyt łatwy dostęp do tych stron mają ludzie którzy nie mają nic wspólnego z łowiectwem, a założyli konto tylko po to żeby robić sobie jaja na forach. Admin powinien likwidować takie konta. W końcu to portal dla miłośników łowiectwa a nie dla dowcipnisiów.
Darz Bór.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/02 22:34

Portal nie jest zły- ja bym mile widziałał aby dla osób zalogowanych organizowane były np. konkursy wiedzy (może forma testu ma czas),albo dyskusje nad problemami łowiectwa,co moża by zorbić aby je ucywilizować a napewno potrzeba  aby obecność w portalu była czymś bardziej konstruktywnym. Nie jest to lekarstwo na dowcipnisiów ale kto wie...

Wydaje się mi, że otwieranie wątków ogłaszanie się itp. to tyć za mało jak dla dziedziny łowiectwa, a z czasem się tak może okazać.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/03 20:09
Wiesz Bodzio 3006 ta dyskusja to też taka opcja awaryjna. Ja nie jestem jeszcze myśliwym i nie chciał bym za innych odpowiadać. Są koledzy ze stażem wieloletnim i ja jako stażysta nie mogę zabierać głosu. Bo on do mnie nie należy.  Ale miło były b widziane opowiadania kolegów ze swoich przeżyć z wypraw łowieckich . Darz Bór.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/03/04 19:12
Robinson ma rację. Przydała by się jeszcze na tym portalu zakładka "Opowiadania myśliwskie". Zgłoszę taki wniosek adminowi portalu. Może nawet sam spróbowałbym coś sklecić, chociaż nie znam jeszcze swoich możliwości literackich :-)? W końcu moja przygoda z łowiectwem trwa już 42 lata (chociaż mam dopiero 48 :-)) i gdyby człowiek pomyślał, to byłoby o czym pisać.
Darz Bór.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 19:17:55
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/06 18:47
Napisałem do Redakcji wiadomość z pytaniem, czy można utworzyć dodatkową kategorię - "Opowiadania myśliwskie". W odpowiedzi Redakcja proponuje żeby opowiadania zamieszczać na blogach, a w przyszłości - jeżeli temat znajdzie zainteresowanie - można będzie utworzyć osobną kategorię na opowiadania.
A więc Panie i Panowie - do dzieła!

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 18:48:56
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 18:51:48
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 18:52:26
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/06 19:54

ja na ten portal wpadłam przypadkiem. z czystej ciekawości bo widziałam jak wygląda galopuje.pl

jakos te inne mnie nie wciągnęły tak bardzo, ale też nie miałam wczesniej czasu, to inna prawda

opowiadania mysliwskie, wspaniały pomysł, mogę opowiedziec o swoim pierwszym razie w lesie chociaz to nie ja strzelałam ale przezycie bylo wspaniałe, polowalismy na byka szesciodwudziestaka nawet nie myslałam że cos podobnego moze natura stworzyć! on był tak piękny że wszyscy przed nim nakrycia głowy zdjęli. a ja juz nigdy takiego nie zobaczyłam, tylko raz w zyciu. aleśmy go nie strzelili..

ja tez jestem dopiero początkująca i nie ma za duzo okazji gdzie mogłabym się przed kolegami wiedzą pochwalić która z pewnością jest niewielka. ale cóż, kocham las a myslistwo to moja ogromna pasja i bardzo mi się ten portal podoba, chociaż może fakt że ma braki, że mogłoby byc trochę więcej różnych opisów np. dla stazystów własnie i adeptów tej sztuki, opisy urządzen łowieckich czy też jakie uprawy do jakiej zwierzyny zakładamy, to wszystko dobrze sobie odświeżyc

mogłoby byc więcej o psach jak nasze nowe prawo łowieckie stanowi na pióro bez psa polować to praktycznie niemożliwe albo na postrzałka, więcej porad o broni mysliwskiej od A do Z

i nie ma wyśmiewania wiadomo że ci nowi dopiero się tej sztuki uczą

Darz Bór wszystkim

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.033|