» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Gończy Polski kuleje po wysilku

Witam. Proszę o wszelkie porady i pomoc. Mam psa rasy gończy polski. Młody urodzony w maju 2017, zawsze z apetytem i chętny do zabawy, trochę łobuziak ale najlepszy z jakim miałem do czynienia. Od tygodnia piesek zaczął kuleć na przednią prawą łapę ale tylko po wysilku. Gdy pobiega z synem na podwórku lub sam bawi się dość intensywnie swoimi zabawkami to po jakimś czasie zaczyna kuleć. Po odpoczynku jest jeszcze gorzej. Po nocy pies nie kuleje wogole, chodzi po podwórku itp i wszystko jest normalnie. Sprawdzałem w łapie nic nie ma wbitego ani nie jest uszkodzona w żaden sposób poduszka. Też gdy ruszam tą łapą, zginam i uciskam to nie reaguje i nie widać żeby cierpiał lub go bolało. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale pies dostaje suchą karmę jossera kids taką jaką podawał mu właściciel rodziny z której go wziąłem i przez pierwsze 6 miesięcy dostawał witaminę D. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał podobne doswiadczenia, wie z czym to może być związane i dlaczego tak się dzieje. Oczywiście już szukam jakiegoś dobrego weterynarza żeby zrobić RTG tej mapy i podjąć jakieś leczenie ale każda informacja może być przydatna. Pozdrawiam 

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.010|