GSM ZEGAR NA NĘCISKO - forum cena sklep opinie poluje.pl

poluje

utworzono: 2012/05/16 22:15

GSM ZEGAR NA NĘCISKO

Koledzy myśliwi, co o tym sądzicie ? http://www.youtube.com/watch?v=Cn2x7nlF_jE

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/18 19:02

Witam!

Tylko dla tych co są myśliwymi tylko dla mięsa a nie dla pięknych chwili ;/

Darz Bór!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/19 08:40

Moglibyśmy się zastanawiać czy to etyczne, czy to pójscie na łatwiznę. Zegar na nęcisko widziałam na stronie Jedności Łowieckiej, ale on nie działał na zasadzie połączenia telefonicznego a po prostu przewracał się zatrzymując w tym momencie przewrócenia go przez dziki swój czas. Ale czy o to chodzi? A gdzie piękno zasiadki, czekania, nasłuchiwania. Obserwacji. Czy jesteśmy aż tak leniwi? Ja jednak wolę starą szkołę. Pozdrawiam DB!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/22 17:15
No dokładnie, jestem przeciwny tego typu polowaniu na zasadzie ''telefon dzwoni to jadę, strzelę sobię odyńca bo mięso drogie''

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/23 09:19
no to fakt nieezły patent
ale te zegary sa strasznie drogie  widziałem za 250zł i to nie był na pewno GSM, gdzieś na  necie przeczytałem ze można taki zegar zrobić za parę groszy

wystarczy puszka jakaś i najtańszy budzik na baterie  , bateryjkę wkładamy tyle o ile i wszystko do puszki puszkę wkopujemy  w ziemie i do okoła trochę kukurydzy dziki jak przyjadą to na pewno puszkę wybuchtuja a tym samym bateria wyleci a budzik ( zegar ) się po prostu zatrzyma i już widać o której godzinie żerują

ale takie polowania zostawiam myśliwym co nie maja w łowisku dzika ,dzik tam jest tylko przechodni wtedy to ma sęs by robić nęciska i czatować przy nich by choć na parę dni  polnych rozrabiaków w miejscu zatrzymać i ich spotkać!!! :)
ja osobiscie znam takie łowisko  w planie 10 dzikow na rok z czego jak jest DOBRY ROK i dożo szczęścia to 4-5szt zostanie pozyskanych :) jedyny plus to taki ze za szkody łowieckiekoło nie ponosi kosztów bo ich po prostu nie ma :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/05/25 16:11
Nie jestem zwolennikiem tego typu polowań .

A gdzie piękno polowania ? Podchodzenie , zasiadka , ta niepewność i adrenalina ?

To nie dla mnie , aczkolwiek zabawka niezła , ale faktycznie dla mięsiarzy .

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/11/20 14:24
Ja myślę, że zegar powinien służyć tylko do zbierania informacji o zwyczajach zwierzyny. Wtedy przyda się taki, który rejestruje wiele odwiedzin dzika. Znalazłam takie na http://mysliwskie.eu/pl/myslistwo_zegary-na-necisko

A może lepiej taką kamerkę http://mysliwskie.eu/pl/kamera-spy-point-ir-5.html to dopiero będziesz wiedział co i kiedy przeszło. Koledzy tu na forum wytłumaczyli mi co i jak z takimi kamerami. Teraz się zastanawiam.

pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/02/22 14:58
opis GSM ZEGAR NA NĘCISKO na www.szborowy.pl

Podgląd zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lubzaloguj się

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.015|