» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Jak pobierają dziczyznę z lasu...

Zwierzyna: Dzik»

utworzony: 2012/09/05 09:44

Bez komantarza
http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/makabra-w-lasach-ogrodzenie-pod-napieciem-do-polowania-na-dziki-labedz-z-oderwana-glowa,56618,1,0.html

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/09/06 21:01
Człowiek to najokropniejsza bestia...ja z kolei próbuje walczyć z okrucieństwem wobec psów w mojej wsi. Mieszka tu spora grupa ludzi która w ogóle nie puszcza ich z uwięzi, a i nie raz widziałam, jak sąsiadka biła swojego psa czym popadnie. Ale jest to walka z wiatrakami. Najbliższe schronisko zamknęli, nie ma nigdzie miejsc, a toz wydaje sie jakby głuchy.... Za to w podzięce otruto nam jednego psa. Najbardziej przeraża mnie jednak, że młodzież jest tak mało wrażliwa i przejmuje wzorce po swoich rodzicach. Czy to kłusownictwo, czy kopanie psa, takie praktyki często przechodzą z pokolenia na pokolenie...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/06/26 19:41
Kol.Martagon !
Myślę,że mimo wszystko powinnyśmy piętnować takie zachowania.Nie ma nic bardziej podłego w zachowaniu człowieka jak znęcanie się nad zwierzętami.Suczkę,którą obecnie mam znalazłem jadąc na polowanie.Jej matka była przywiązana obok leśnej drogi na krótkiej lince do drzewa a ona leżała obok niej.Była wychudzoną,małą, czarną kulką.Matkę oddałem do schroniska /miałem wtedy już innego psa/,a ją zabrałem do domu.Dostała imię Laki i wyrosła na bardzo cudowną i oddaną suczkę.Jest mieszańcem owczarka niemieckiego.Pozdrawiam,DB.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.010|