» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy na kat

Jak w temacie, w jaki sposób zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy na kat. B? Pytań jest cholernie dużo, bo ponad 1500.
Chcę się zapisać na kurs. Może ktoś przez to niedawno przechodził i podpowie co i jak?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/08/13 21:59
Tak przechodziłem przez to 21 lat temu,nie licz na szczęście cza wykuć na pamięć.Darz bór.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/08/16 13:51
Kuć, ale ze zrozumieniem. Bo samo wykupicie odpowiedzi sprawi, że później będą problemy podczas jazdy.
Instruktor powinien dać wam książkę z płytką z testami, chociaż sam rozwiązywałem krzyżówki za pośrednictwem LTestów, czyli konkretnie tego portalu: http://www.ltesty.pl/
Wprawdzie kosztuje to 18 zł za miesiąc, ale uważam, że warto, bo nauka jest efektywna. Zapisywane są statystyki, które pytania sprawiają największą trudność. Poświęcisz na to 30 min dziennie na miesiąc przez egzaminem, i spokojnie zdasz ze zrozumieniem. Jest trudniej niż kiedyś, ale nie aż tak, że nie da się tego zdać. Znajomy ostatnio zdawał, i na 16 osób, 3 trzy nie zaliczyły.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/07/28 11:44
Ja nie miałem najmniejszych problemów z opanowaniem pytań dzieki stronie www.prawo-jazdy-360.pl. Znalazłem na niej wszystkie pytania egzaminacyjne identyczne jak w ośrodkach WORD, podręcznik kursanta, kurs oraz test. Tydzień mi starczył żeby zdać z wynikiem 74/74.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/07/30 21:25
Witaj Kolego, to lęk  napawa Cię niepewnością , moja rada poczytaj potrenuj i zdasz , jak nie za pierwszym to za następnym razem , trzeba ufać sobie , Niech moc będzie z Tobą.  Miałem też dylematy i rozterki  kiedy brałem  udział w kursie gdzie był łatwy test 30 pytań z możliwych 900 przy czym mogło być 2 lub nawet trzy odpowiedzi właściwe w teście . Będąc tylko zwykłym inżynierem wygrałem z osobami posiadającymi doktoraty , tylko dla tego że czytałem uważnie i zakreślałem , też tak zrób . DB 

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.006|