» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

kłusownik

najwieksi kusownicy sął myśliwi mam takich w kole 54

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/24 08:27
Co Ty chcesz przez to powiedzieć, jakieś konkrety przykłady. pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/24 09:19
koło kture wiekszosci kusuje a nadodatek jest jeden delikwent co szczela do ludzi bo weszli mu na działke pszes przypadek noto chyba cos na żeczy ale bedo mieli kotrole nawet na polowaniach skoczo sie pijastwa.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/24 12:53
Hahahahaha  "szczela i skoczo" najbardziej mi się podoba! To sześcio? siedmio -latek napisał?:D

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/24 16:12
no no to żarty sie skoncza zaczna sie schody

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/24 20:21

W pierwszej kolejności to się idzie do szkoły a potem pisze sią posty na forum!

I co chcesz pokazać, czym się chwalisz? 

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/01/25 09:18
Jak szczylajo do lódzi, to sie podstaf, to morze ktury palnie ci w łep i omondżejeż.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/30 21:22
he he poliglota

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/02/29 20:56

wkurzają mnie takie wpisy! myśliwy to nie kłusownik!!!!

i nie obrażać mi tu myśliwskiej braci!

jeśli masz problem zgłoś to w swoim Kole albo wyżej.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/01 07:08
tak powinno być ale z przykrościa informuje że tak nie jest, mało jeszcze wiemy

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/01 14:57
ale hlopcy hehe ktury i sął jest najlepsze;o) heh

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/03/01 22:29

tak wiem, niestety ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka

myślę że powinno się też przeprowadzać testy psychologiczne, nie każdy widzi różnicę między odstrzałem dla dobra populacji a mordowaniem dla przyjemności

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/02 17:28
Nie reagujcie Koledzy na takie posty. Gość nie ma nic wspólnego z łowiectwem i
jest na tym portalu chyba tylko po to, żeby robić sobie jaja. Darz Bór.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/03 14:38
Login Cichy wbrew pozorom głośny, że pisze z błędami to też można wybaczyć. Te kontrole to niezły pomysł jak jest tak źle to musisz działać tylko w ukryciu bo możesz prawdy nie zdążyć dowieść. I nie pisz takich rzeczy na forum bo to nie jest miejsce na takie zwierzenia działaj i rób porządek jeśli jesteś pewien,że wiesz jak to powinno wyglądać. Pomyśl może ci ktoś pomorze . Powodzenia. Darz Bór.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/03 19:10
tak myślałem że to jajcarz, dziwiło mnie tylko to że ktoś kto nie potrafi pisać dał radę się zalogować

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/03 19:22
Wiesz Bodzio 3006 potrzeba matką wynalazku. Jakoś chce ktoś zaprotestować pisać nie umie a może rzetelny jest kolega. Wiesz jak jest.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 00:08
To ewidentny jajcarz. Przydałby się jakiś sposób, żeby weryfikować takich gości. Może po nazwie koła w którym są kandydatami lub myśliwymi? Jeżeli nie wpisze nazwy koła, nie powinien mieć możliwości założenia konta. W końcu nie jesteśmy na portalu randkowym. Anonimowość nie ma tu uzasadnienia.
Darz Bór.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 00:17:09
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 00:17:25
zgłoś naruszenie

wysłano: 2012/03/04 09:11
Kusy 64 wiem co masz na myśli to nie portal randkowy tam gdzie pisze kto co chce. Ale wiesz jak trudno się walczy samemu z całym kołem, może nie z całym . Ale wielu nie chce walczyć i akceptują rzeczywistość . Sam nie jestem pewien mojego zdania, ale muszę jakoś zareagować. Wiem,że wielu nie pasuje do swoich kolegów, ale nie wierzę że wszyscy w kole są kłusownikami to wiem na pewno. Pozdrawiam RR.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 10:13
Wiesz Robercie, przyznał bym Ci rację gdyby nie to że - według mnie - cała ta historia z tym kłusownictwem jest wyssana z palca przez człowieka o pseudonimie "Cichy". Gość papla jakieś bzdury tylko po to, żeby wywołać dyskusję (co mu się niestety udaje) i ma z tego ubaw. Po jego wypowiedziach widać że nie mamy do czynienia z człowiekiem poważnym. Jego aktywność na tym portalu ograniczyła się tylko do dwóch głupich wątków na forum. To też daje do myślenia.
Pozdrawiam.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 10:27:02
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 10:29:46
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 10:45

Masz rację tego nie zauważyłem ale nie jestem pewien gdy ktoś pisze takie wiadomości  anonimowo. Wiesz jak jest ja tylko chciałem  pomóc . To nie jest pomoc ja wiem o tym że ten temat jest bardzo wrażliwy. Jestem stażystą  i nie wiem jak zostanę odebrany w kole w którym chciał bym być. Z moich obserwacji widzę że nie jestem tam mile widziany. Darz Bór.

Wiesz Robercie, przyznał bym Ci rację gdyby nie to że - według mnie - cała ta historia z tym kłusownictwem jest wyssana z palca przez człowieka o pseudonimie "Cichy". Gość papla jakieś bzdury tylko po to, żeby wywołać dyskusję (co mu się niestety udaje) i ma z tego ubaw. Po jego wypowiedziach widać że nie mamy do czynienia z człowiekiem poważnym. Jego aktywność na tym portalu ograniczyła się tylko do dwóch głupich wątków na forum. To też daje do myślenia.
Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 11:03
Już Ty Panie Robercie nie bądź taki skromny :-). Stażysta czy nie stażysta, wykazujesz się większą znajomością tematu i aktywnością niż niejeden myśliwy. Będzie z Ciebie dobry i zaangażowany nemrod. Tak trzymaj. Oby jak najwięcej takich jak Ty. A myśliwy zawsze swoje koło znajdzie. Nie to, to inne. W moim kole poluje kolega z Warszawy (także zalogowany na tym portalu) Ma do łowiska przeszło 200 km i udziela się nie gorzej niż miejscowi. Jak ktoś czuje "to coś" to odległości nie są aż tak istotne.
Darz Bór.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 11:10:42
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 12:00
Dzięki za dobre słowa . Wiesz ja osobiście chciał bym polować w moim terenie. Tam gdzie byłem wychowany .Widzę  zmiany w łowisku jakie zaszły przez lata i obserwacje moje to czas małego chłopca który zasłaniał własną piersią zająca . Którego chcieli zastrzelić myśliwi. A dziś nie muszę nic zakrywać nie ma co. Jestem większy  trzy razy i nic . Osobiście chcę żeby łowisko wróciło do dawnego stanu. Nie wiem czy starczy finansów .Pod warunkiem , że będę członkiem koła. 20 lat temu zbiorowe polowania były zakończone pozyskaniem 120 szaraków. A dziś jest wedle moich obliczeń 8 do 10 sztuk. bażantykuropatwy  jak podnieść populację sam nie wiem .  Tak jest też u was mnie serce boli. Darz Bór.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/04 15:06
Pamiętam te czasy kiedy padało tyle zajęcy na polowaniach. Tylko ja chodziłem wtedy jeszcze w nagonce. Teraz nie organizujemy już zbiorowych na zające, bo nie ma zajęcy. Dwa lata temu wpuściliśmy bażantyDopuszczamy co roku i zobaczymy co z tego wyjdzie. Żeby odbudować populację zwierzyny drobnej trzeba wziąć się za szkodniki. Kiedyś żeby strzelić lisa trzeba było się nieźle nabiegać. Było ich mało, bo futra były w cenie. Ja na swoim pierwszym polowaniu (z wabikiem) strzeliłem lisa za którego skórę spłaciłem długi zaciągnięte na broń, egzamin łowiecki i jeszcze mi reszta została. Teraz niewarta jest skórka  wyprawki. Myśliwym nie chce się strzelać do lisów. Tyle ich się namnożyło, że prawie zawsze kiedy wyjdę na polowanie spotkam przynajmniej jednego. Nastąpiło zaburzenie równowagi w środowisku. To jest moim zdaniem jedną z głównych przyczyn spadku populacji zwierzyny drobnej. Ale to jest temat na inne forum, bo te dotyczy innego zagadnienia.

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 15:18:55
Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 15:22:27
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/05 09:51
a kto dzisiaj strzela lisa lub jenota?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/05 18:30
w moim kole strzela się lisy jenotów raczej nie ma nie widziałem.Jeżeli myśliwy mieszka w swoim obwodzie w którym może polować to jeszcze opłaca się strzelić lisa 40 zł szt.surowa wyprawiona 85zł wyprawa 25.W styczniu razem z kolegą strzeliliśmy 13 szt DB.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/03/05 18:33
w naszych obwodach jest większy problem(piszę o swoim kole)to MYSZOŁÓW namnożyło się tego

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.027|