» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Kostka granitowa - ile za wy這瞠nie

Mam do u這瞠nia ok 250mkw kostki granitowej. Nie orientuj si w cenach. Jestem ciekawy jak kszta速uj si ceny w Warszawie, a mo瞠 kto m鏬豚y poleci tani ekip brukarsk.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/04/14 14:23
Proponuj wys豉 zapytanie, zorientowa si u kilku wykonawc闚. Wydaje mi si, 瞠 nie ma lepszej opcji w tym zakresie.
Zasada jest taka, 瞠 im wi璚ej uk豉dania tym w przeliczeniu na 1 m kw taniej. Ze wzorem jest dro瞠j, potrzebny jest projekt. Kolejna sprawa to kraw篹niki, najazd闚ki, ekobordy itd.
Mo瞠 tutaj dopytaj jeszcze: http://phumark.waw.pl/
Maj spore do鈍iadczenie w tego typu pracach.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/04/14 14:59
Dziwne zapytanie -tak mozna zapyta o cene chleba w sklepie a nie o roboty budowlane

trzeba okre郵ic nosnosc bruku a co za tym idzie rodzaj i g喚bokosc tzw podbudowy i korytowania -nast瘼nie rodzaj bruku -kostka granitowa to za malo

Dobrych firm w tej branzy jest sporo -ale one zbytnio nie szukaja roboty bo zlecen maja na 2 lata do przodu -tak ze twoje zapytanie o cene najczesciej pozostanie bez odpowiedzi
Proponowa豚ym szukac takiej firmy przez znajomych i spokojnie czekac na swoja kolej jak si zgodza -to co jest w internecie moze ci zaskoczy  zarowno pod wzgledem wykonania jaki ceny ktora moze sie okazac zaskakujaca

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/09/25 13:05
Z do鈍iadczenia rodzic闚 mog poleci firm Bizon Piwowarczyk. Kostka granitowa mazowieckie - tylko u nich. obs逝guj ca貫 wojew鏚ztwo (chyba). w ka盥ym razie fajna robota, podjazd wy這穎ny i ju kilka lat dobrze wygl. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/09/25 19:11
Gumi ma racj  firm pewnie w pi..... gorzej z efektem ko鎍owym
dziwi mnie 瞠 autor postu szuka TUTAJ informacji na tematy brukowania , las闚 raczej si nie brukuje -chyba 瞠 鄉ieciami

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/09/25 22:28
Temat z Muratora , ale m闚cie cokolwiek ale m闚cie , granit ju nie modny , jest wiele innych sposob闚 , czy technik . Polecam pisma i strony bran穎we .DB

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2017/09/26 08:48
prete
Granit zawsze b璠zie modny bo to kamie naturalny i szlachetny w wypadku bruku

Dobra rada dla Kolegow zatrudniajacych fachowc闚:
Nalezy wystrzega sie fachman闚 podaj帷ych ceny za 1/m2- to zawsze jest przekr皻
fachman ma obejrze robote zapoznac sie ze wszystkimi warunkami i podac cene za ca這軼 rob鏒
co by nie bylo zaskoczenia przy zakonczeniu rob鏒
Nalezy takze wystrzegac sie fachman闚 narzekaj帷ych na poprzednik闚 -asekuruja sie w tym wypadku przed w豉sna spieprzon robot lub zmiana ceny

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.014|