» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Leśny Patrol

Witam.
Piszę do tych myśliwych, którzy nie polują po alkoholu i nie znęcają się nad zwierzętami. Nie chcę wchodzić w polemikę, mój dziadek był myśliwym, prawdziwym myśliwym. To co nieraz się dzieje w kołach łowieckich trudno nazwać normalnym, czy myśleliście nad tym jak przeciwdziałać kreowaniu się złego obrazu myślistwa, przez idiotów, którzy nigdy nie powinni dostać pozwolenia na broń? Czy reagujecie w sytuacjach gdy ewidentnie łamane jest prawo, czy może chronicie psycholi? Czy zastanawialiście się jak można walczyć z tymi, którzy nieraz stoją ponad prawem i szkodzą obrazowi myśliwego. Czy robicie coś w tym kierunku? Myślę, że to zagadnienie działa mocno na niekorzyść tych, którzy rozumieją co oznacza być prawdziwym myśliwym, ale czy próbowaliście się zorganizować i przeciwdziałać kretynom ze znajomościami i pieniędzmi, którzy smarują gównem wartości które wyznajecie wy oraz sympatycy zwierząt?
Ten post w zamierzeniu nie jest prowokacją, chcę tylko poznać wasze zdanie.
Pozdrawiam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/29 07:54
Wizerunek mysliwego i jego kreowanie

Upraszczasz sprawę Kolego przypisujac wszelakie niecnosci mysliwym z forsa
Prawda jest bardziej zlozona i niejednoznaczna

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/29 23:24
Możesz rozwinąć swoją odpowiedź?
Pozdrawam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/30 16:58
Cisza widzę... znamienne.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/30 19:30
Nie bądz taki niecierpliwy kolego i nie oceniaj mnie zbyt pochopnie -brak czasu

Co chcesz rozwinąc : dyskusje w temacie czy tylko moja wypowiedz

Dyskusja w temacie rozwinie sie sama niezaleznie od nas
a moja wypowiedz raczej nie wymaga rozwiniecia

Sądze ze to raczej ty kolego powiniens rozwinąc ten swoj topik
Bo jak na razie to wiemy z niego że wkurzaja cie ludzie co maja pieniadze-i jeszcze smią polowac
Być moze to chwilowa frustracja spowodowana depresja a moze masz wiekszy problem osobowosciowy

Pozdrawiam
DB 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/30 22:52
Nie bądz taki niecierpliwy kolego i nie oceniaj mnie zbyt pochopnie -brak czasu

Co chcesz rozwinąc : dyskusje w temacie czy tylko moja wypowiedz

Dyskusja w temacie rozwinie sie sama niezaleznie od nas
a moja wypowiedz raczej nie wymaga rozwiniecia

Sądze ze to raczej ty kolego powiniens rozwinąc ten swoj topik
Bo jak na razie to wiemy z niego że wkurzaja cie ludzie co maja pieniadze-i jeszcze smią polowac
Być moze to chwilowa frustracja spowodowana depresja a moze masz wiekszy problem osobowosciowy

Pozdrawiam
DB 

Taaa, skórowanie na żywca jelenia, polowanie po gorzale i zabijanie psów na smyczach właścicieli to mój kryzys osobowościowy, pięknie reprezentujesz grono myśliwych "kolego".

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2015/12/31 17:41
Zechciej papużko nie cytowac moich wypowiedzi -zaciemniasz własne chamstwo i podnosisz prestiz zwoich bredni

zgłoś naruszenie
wysłano: 2015/12/31 17:53
Każde z występków które opisałes jest przestępstwem ściganym przez prawo karne
Więc jesli je widziałes a nie zglosiłeś na policje jesteś tak samo przestęca  jak ci ktorzy tego sie dopuszczali

Swoja drogą to jak mozna skórowac jelenia na zywca :):)
ktos ma niezłe poczucie humoru

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/01/01 03:26
Zechciej papużko nie cytowac moich wypowiedzi -zaciemniasz własne chamstwo i podnosisz prestiz zwoich bredni

Człowieku pier...j się w swój zakuty łeb (teraz dopiero masz chamstwo, papużko), jak dla mnie możesz nie odpowiadać, opinię o tobie sobie wyrobiłem i już mało mnie interesuje co masz do powiedzenia.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/01/01 03:28
A skórowanie gdy Jeleńjeszcze żyje masz w sieci nagrane jak cię to bawi to jesteś pojebem, coś chcesz dodać?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/01/01 10:23
Koledzy - odpuście sobie te słowne przepychanki. Fakt jest faktem, że co niektórym pomieszały się pojęcia: " myślistwo " i " kłusownictwo ". Fakt jest też faktem, że co niektórym też pieniądze pomieszały w ludzkiej głowiźnie komórki mózgowe. Nawet dziecko wie, że zwierzęta też czują ból i im też należy się szacunek, bo egzystują między nami. Fakt jest faktem, że co niektórzy "myśliwi" nie traktują myślistwo jako pasję, lecz chęć ucieczki od.......i tu sobie sami dośpiewajcie.
Osobiście nie poluję ba tak mi to odpowiada, ale znam PRAWDZIWYCH MYŚLIWYCH ( piszę to dużymi literami dla podkreślenia powagi słów )  którzy są pasjonatami myślistwa i choć polują zgodnie z obowiązującymi zasadami to jeszcze robią baaaardzo dużo dobrego dla zwierząt, dla lasu i jeszcze udzielają się społecznie.Chylę przed nimi czoła.
A w Nowym 2016 roku życzę wszystkim i każdemu z osobna dużo zdrowia, dużo tolerancji , dużo wspaniałych przeżyć na łonie naszej rodzimej natury, i bardzo dużo prawdziwie prawdziwej miłości.
Pozdrawiam........warszawianka

zgłoś naruszenie

Reklama

strona główna forum

|0.020|