» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Lornetka Delta Optical-Titanium 8x56 ED - proszę o

Witam
Chciałem zakupić sobie na początek takową lornetkę. Niby w internecie ma znośne opinie. Jeżeli ktoś posiada lub miał z nią styczność proszę o opinie. A może ktoś ma jakąś inną lepszą propozycję w podobnej cenie?
Darz Bór!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/22 13:52
Te znosne opinie tworza zazwyczaj sprzedawcy lub sprzedający
w.g mnie szkoda oczu i pieniędzy

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/23 15:25
wypowiedział się miłośnik jedynie słusznej  Swarowskiego :):)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/23 19:26
Nie kieruj do mnie swych zlosliwych postów yari -kompleksów tym nie wyleczysz

Nie uzywam lornetki Swarovski -mam lepszą
i od kiedy ją uzywam wszystkie inne przestały mi byc potrzebe a ma ich 6 szt

Tejże delty nie kupilbym nigdy w zyciu - to g.....o

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/23 20:55
o!!przepraszam  nie chciałem urazić
wielu twierdzi że swarek to mistrzostwo świata ,wiec ośmieliłem w ciemno zaliczyć i Ciebie to tak zacnego grona-niestety pudło -a szkoda bo kierując się wyznacznikiem cenowym tak wlaśnie powinno być hehe .
Tak więc zapewne posługujesz się Zeissem i to jak mniemam 8x54 .jak sama firma ogłasza  NAJ JAŚNIEJSZA w tej klasie , a jak ogłasza to zapewne ma ku temu powody.
NIESTETY- na około 140tyś polujących taki sprzęt ma nie więcej jak 5 -10 % z grubym okładem),tym bardziej jest czego zazdrościć :)
O ilości tzw. szafowej , nie chciałbym dyskutować  bo i ja biedny żuczek ,naliczył bym przynajmniej z trzy ,nie licząc takiej co pamięta czasy pierwszej światowej ,oczywiście w mosiądzu i bez pryzmatów.
Życzę więc przyjemnego obserwowania przez ową znakomitość , ja niestety z oczywistych powodów muszę katować swoje oczęta ruskim badziewiem
 z łowieckim pozdrowieniem  Nasz Bar
przepraszam -DARZ BÓR

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/23 22:09
Swarovski SLC 8x56 nie dorównuje nawet Docterowi ED  bo nie była to udana seria - więc nawet nie wiesz co piszesz
Dla ciebie ten swar to nieosiagalny kosmos -dla mnie tylko średniawa bo  liczy sie jakosc - marka i cena to sa sprawy drugorzędne  
gdyby ta ruska lornetka była lepsza jak inne to zapewne bym jej uzywał nie zważając na niska cene tak samo jak rzeczona Deltę -ale to nieprawda 

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2017/03/24 09:00
cóż  dawno pisałem że Nobilem B/GA notowany jest na drugim miejscu ,zostałem obśmiany ,nawet chyba przez ciebie (piszę chyba bo nie chce mi się szukać w archiwum)  , tak więc cóż się stało że nastąpiła nagła zmiana  ?
Jak dobrze sobie przypominam wtedy nr1 był  dla ciebie Fujijon  (również uważam że szkiełka ma znakomite).
Mam już sporo wiosen za sobą bliżej mi jak dalej, w życiu spotkałem wielu gawędziarzy  i mało co potrafi mnie zadziwić .
W łowiectwie ,jak w życiu są tacy co to uważają że "NIE MA BIZNESA BEZ MERCEDESA"
  "daj  Boże" jak masz na to to poruszaj się  czym chcesz  , strzelaj z czego chcesz  jak przepisy pozwalają , i patrz przez co chcesz!!!
Co  do mnie -pisałem w poprzednim poście , do tego dodam że strzelam z wiekowego mauzera 98  z  lunetą DOT HD,trafiam tak samo jak kolega  z nowego automata na "B", ze swarkiem.
  Obrzydzaną Deltą , posługuje się pewnie ponad połowa polujących , oczywiście z różnych powodów.
powtórzę raz jeszcze "nie szata czyni człowieka"
pozdrawiam DB

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/24 09:29
Widzę że łatwiej jest kogos obrzucic łajnem niz pogrzebać w archiwum

Szkoda mi ciebie -tyle zółci i zawisci wylewa sie z twoich wypowiedzi jestes chyba bardzo nieszczęśliwy

trudno trawestowac twoje przysłowie -'lecz człowiek szatę " - bo raczej  żadnej szaty nie zdobisz i zdobić nie będziesz w tej małostkowosci

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/03/25 16:40
co do szaty,szanowny kolego , nie pojąłeś , tak jak wielu dygresji, jesli wieśż co to znaczy!
Nie użalam  się nad sobą ,w zasadzie jestem człowiekiem pozytywnie nastawionym ,
 z tobą natomiast mam niezłą polewką ,muszę podziękować za to że mimo wszystko potrafisz rozbawić do łez .
pozdrawiam DB

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/03 10:36

Obserwując Wasze słowne przepychanki nie chce mi się w to wszystko włączać ale nie mogę się powstrzymać nad zarozumiałością Gumiego wszystko najlepsze ,wszystko z najwyższej półki a pozostała reszta to złom i badziewie. Śmiem jednak podejrzewać (obym się mylił iż nie są to tyko przechwałki) Ale może trochę pokory gdyż nie sprzęt decyduje o sukcesach na polowaniach i nie tylko na strzelnicy również i zgodnie z przysłowiem cóż z tego że strzelbaKrupa jeśli strzelec… Przechwałki iż najlepsze jest to co ja mam jest kul a pozostałość to złom pozostawmy na boku   Nie można się w polemice dopatrzeć wartości danego sprzętu zarówno tej pozytywnej jak i tej negatywnej a myślę iż o to na tym forum chodzi pozdrawiam wszystkich tych zawiedzionych i obrażonych. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/03 11:40
Kolejny koleś ktory przyszywa mi łatke -siła kompleksow !!!

Jeszcze raz powtarzam - ta lornetka jest do niczego
lepiej cos poszukać u Nikkona lub Steinera o tych parametrach -cena zblizona a jakosc o niebo lepsza

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2017/04/03 11:46
piokub - wiecej sensu mniej opiniotworczosci
bo to żalosnie brzmi i powoduje utrate wiarygodności

Co do mojego strzelectwa sportowego - to juz jestem na emeryturze 
jeszcze zajmuje sie szkoleniem zawodników  i trenerstwem tychze dyscyplin
jak chcesz to moge cie podszkolic 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/05 08:38

Obserwuję sens wypowiedzi w Twoich wpisach Gumi uważam je za żałosne w których nie to iż brak merytoryki a do tego pouczanie innych zwracanie im uwagi na to czy ich wpisy są opiniotwórcze czy nie jest delikatnie mówiąc nie na miejscu .Szkolić to może i szkolisz ale, efekty pewnie są tych lotów co twoje wpisy na forum jeżeli tak to nie mam zamiaru szukać takich miernej jakości nauczycieli. Dziadek emeryt niech się zajmie wychowaniem wnuków gdyż wiedza w tym temacie jest płytka i mało przydatna. Co nie zmienia faktu iż niektóre twoje wpisy mają sens ale większość to żenada i nie na poziomie Pracuj nad sobą a może i z dziadka będzie jakiś pożytek.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/05 08:53
Obserwuję sens wypowiedzi w Twoich wpisach piokub uważam je za żałosne w których nie to iż brak merytoryki a do tego pouczanie innych urabianie im 'gęby" gdy brak argumentów

koles zapytal o opinie o konkretnej lornetce -więc napisz  z sensem co sądzisz a nie wylewaj swych kompleksow biedaka

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/05 10:45

No i odezwał się bogacz któremu słoma z butów wychodzi a uważa się jakby posiadł wszystkie rozumy. Brak jakiejkolwiek pokory a wywyższanie się ponad przeciętność to są cechy twoich kompleksów a atakowanie innych jako forma obrony to dobre w taktyce wojennej i sztuce operacyjnej a nie w zajmowaniu stanowiska w tematach w których się wie niewiele a w twoich postach to przewija się nagminnie zabierasz głos zawsze i wszędzie bez względu czy posiadasz wiedzę w temacie czy nie to wszystko na co chciałem zwrócić ci uwagę może w końcu cos do ciebie dotrze.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/05 13:06
W tym temacie wiedze posiadam jak najbardziej i opinie o sprzecie przekazalem
czekalem na polemike ale doczekalem sie tylko inwektyw małozasobnych z kompleksami

Ty kolego jak na razie nie napisales nic co warto by bylo przeczytac w temacie  -tylko prymitywne burackie zaczepki i prowokacje - domyslam sie ze jesteś jedynym "prawdziwym mysliwym" na tym forum

Tylko bycie mysliwym "trzy dni z dojazdem " nie upowaznia cię do chamstwa

po 4 dniach bycia myśliwym moze dowiesz się co to jest etyka i w ktorym miejscu statutu jest opisana

Polecisz koledze ta lornetke jak najbardziej-w.g ciebie jest doskonała 
NAPISZ TO

a jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to odwal sie od mojej skromnej osoby i pisz opinie bezposrednio na Policje - bo chyba z wprawy w tejże literaturze masz jak widac styl i doświadczenie

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/06 12:41
Na to bym nie wpadł iż  komentuję posty  Ubeka i to żeby choć inteligentnego a to takiego co nie potrafi czytać ze zrozumieniem ,lecz pisze co mu ślina na język przyniesie .Brak nie tylko wiedzy ale i właściwej oceny kończy moją polemikę z tą osobą

zgłoś naruszenie

wysłano: 2017/04/06 14:20
Nie musisz tak ostentacyjnie żegnac sie z tematem
nie uczestniczyłes w nim -obsypywałes tylko Pana Gumiego inwektywami
w rodzaju że "Gumi to zlodziej i pijak bo kazdy pijak to złodziej "

Daleko ci do prawdziwego mysliwego -a o etyce nawet nie warto wspominac
lektura twoich postów wskazuje na osobnika z osoboscia nieprawidlową ,nadmierna zawiscią i miernym wskaznikiem inteligencji oraz  wykształcenia

trawestując nasze mysliwskie pozdrowienie

Parz Wór

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/11 21:00
jaka jest definicja "prawdziwego myśliwego"?
czy to taki co myśli że jest prawdziwy ?
czy
prawdziwym myśliwym jest?

co do statutu!!
statut w istocie nie jest zbiorem zasad etycznych nie opisuje  również kultury i tradycji łowieckiej,to tak na marginesie...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/04/12 20:58
Cześć,

Ja kupiłem sobie Burris Montana 8x56 na pierwszy sprzęt. Jestem zadowolony, w sobotę 08-04
strzeliłem pierwszego dzika w karierze. Lunetę kupiłem też na początek tanią - sun optics 2,5-10 x 56. Jestem po trzydziestce, dobry wzrok i nic mi więcej nie potrzeba (no chyba że błękitnego nieba ;)  ). DARZ BÓR! Nie dajcie się zwariować!

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.028|