» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Lornetka noktowizyjna - opinie

Czy polecacie zast徙i zwyk陰 lonetk - lornetk noktowizyjn. Ma to pom鏂 w zmniejszeniu liczby postrzele i wypadk闚 鄉iertelnych na polowaniach my郵 , 瞠 nadesz豉 ta pora by dokona stosownej wymiany sprz皻u optycznego na taki by pozwala pom鏂 my郵iwemu rozpozna cel.

Darz B鏎

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/11/30 16:07
do ,,Dario,,  - mam tak zabawk noktowizyjn. To jest tak, w lornetce noktowizyjnej widz wszystko przed sob a w lunecie albo nic albo zarys zwierz璚ia. Wybieraj sam co Ci si bardziej b璠zie finansowo op豉ca這. Twierdz, 瞠 osobi軼ie zrobi貫m kiepski interes. Pozdrawiam++

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/12/01 18:36
@budka- m闚isz, 瞠 zrobi貫 z造 interes, ale w jakim sensie? Zamiast wyda na dobr lunet zainwestowa貫 w lornetk noktowizyjn, tak? Pytam, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumia貫m wypowied:)

Mam jeszcze pytanko- jakie modele lornetki i lunety posiadasz?

Wracaj帷 do tematu- nie wiem ile kosztuj dobre lornetki noktowizyjne, ale wydaje mi si, 瞠 lepiej zainwestowa w dobr lunet, bo to przy jej pomocy oddamy strza. Zamiast inwestowa kup kasy w lornetki noktowizyjne (widzia貫m tylko kilka cen oko這 3500z) wola豚ym kupi jaki tani noktowizor. Osobi軼ie posiadam noktowizor YUKON NVMT2 (24022). Zosta zakupiony 2 albo 3 lata temu za kwot +/- 700z. Musz przyzna, 瞠 dzia豉 ca趾iem sprawnie- dobra widoczno嗆 na do嗆 spore odleg這軼i. Tak wi璚 jestem zdania, 瞠 lepiej kupi taki noktowizor, kt鏎y jest tani i te daje pewno嗆 kto lub co si do nas zbli瘸, a reszt pieni璠zy zainwestowa w dobr lunet (mo瞠 Swarovski ;]).

Darz B鏎!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/12/01 19:18
kolego ! lornetek u mnie dostatek ale poza noktowizyjn, kt鏎 obecnie u篡wa syn /r闚nie my郵iwy/ najlepiej mi pasuje 7x50 Cajsa. Lunety ? norkonia, konus /obecny nabytek/, gerfild i gold crown. Wszystkie nastawne i z pod鈍ietleniem.
A co do noktowizyjnej lornetki, po prostu u篡wamy jej na zmian ze synem. Mimo wszystko najbardziej nadaje si ona do bardzo dobrego rozpoznania celu przy ksi篹ycu poniewa po tym mo積a strzela widz帷 dobrze cel w lunecie. Pozdrawiam++

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/04/29 15:21

Ja dokupilem obiektyw 3 A-Focal do noktowizora Armasight Spark CORE w e-sklepie spyshop i jestem bardzo zadowolony. 

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.014|