» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

luneta HJB 2.5- 10 x56 E

Darz bor  ,chcial bym sie cos dowiedziec na temat lunety HJB  z gory dziekuje

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/01/28 09:03
Faktycznie to jet to luneta firmy Bauer - trudno wiele oczekiwac po sprz璚ie wartym 1000-1500 z
jakis czas posluzy zanim powloki sie nie zestarzeja

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/01/28 17:12
Witam dzieki za odpowiedz .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/01/28 18:46
Jest to seria lunet dla niemieckich klijent闚 (wymagaj帷ych )robionych gdzies na dalekim wschodzie
W Czechach nazywaj sie Fomei w Hiszpani Pentaflex  w Polsce Delta optical itp

Od Delty r霩nia sie tylko cen - w Niemczech jest duza konkurencja dobrego sprzetu dlatego ceny sa wywarzone
W Polsce spece od marketingu postanowili wstrzelic sie cen w nisze tu za najlepszymi  - zak豉daj帷 ze klijent kupi wszelkie barachlo odpowiednio podgrzane zabiegami marketingowymi

A 瞠 nasi rodacy nigdy nie lubia sie przyzna 瞠 ktos z nich zrobil idiote - to interes kr璚i sie w najlepsze

Wracaj帷 do tego Bauera - stosunek ceny do jakosci jest sensowny w przeciwie雟twie do Delty 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/01/31 11:02
O lunecie HJB co nieco znajdziesz w necie.
Ta wiedza z netu pewnie wystarczy.
Na forum my郵iwych wystarczy dopisa, na czym chcesz HJB zamocowa - aby otworzy
obszar wiedzy u篡tecznej. Na pewno znaj si ch皻ni kt鏎zy swoimi do鈍iadczeniami,
przemy郵eniami, szczerze si podziel.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/01/31 20:37
Gumi- Mam wra瞠nie 瞠 nie do ko鎍a jeste w豉軼iwie poinformowany , nie zdajesz sobie sprawy ile sprz皻u optycznego, czo這wych producent闚 produkowanych jest w Chinach ,Malezji itp.
Twoja awersja do DOT i podobnych, jest zupe軟ie niezrozumia豉 , oczywistym jest 瞠 nie dor闚nuj  Zeissowi czy Swarowskiemu , tyle 瞠 trudno por闚na produkt za 10.000 z  do produktu pi耩 razy ta雟zego  cho bywaj sytuacje zaskakuj帷e kt鏎e bij relatywnie jako軼i na g這w ,te za  ponad 10.000z .
Je瞠li masz inne zdanie -masz do niego prawo !!!
 TYLKO powiedz ile minut d逝瞠j wieczorem, b璠ziesz widzia przez lunet wart 10.000z od  np. mojej DOT 2,5-10/56 HD?

kolega ze Swarowskim schodzi 10min po mnie !!! wi璚  czy WARTO wyda A tyle kasy za 10minut??
Ja krezusem nie jestem !!! wiec podaruje sobie te 10minut

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2017/02/01 07:45
yari
Temat dotyczy lunety Bauera -ale jak juz zboczylismy na Delte to popiszmy troche

Wi璚
Luneta Delta  nie jest 5 razy ta雟za a tylko ta雟za o 1/4 od prawdziwych lunet
 gdyby rzeczywiscie by豉 ta雟za pieciokrotnie nie powiedzia豚ym na ni z貫go slowa
bo zaj窸aby swoje miejsce w szeregu mi璠zy Buschnelem Tasco czy te Hawkiem i nie oszukiwano by ludzi

Co do schodzenia z 這wiska 10 minut w te czy  wewte -to znam lepsze bajki

zg這 naruszenie
wys豉no: 2017/02/01 19:32
c騜 -bajki ,czy bajania?
dla mnie jest to do鈍iadczenie z "reala",
mia貫m Meostara R1, mam DOTa ,przynajmniej nie mam efektu tunelu,a pod 鈍iat這 wida tak samo ,czyli jak w Burisie "do dupy" i o zamianie powrotnej nie ma mowy - jest to MOJA ocena subiektywna ,wiec 豉skawie wyt逝macz mi po kiego!! mam wydawa przynajmniej dwa razy tyle  za ...No !!!

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.014|