» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Darz Bór kochani :)
Chciałbym się przedstawić:
Moje imię to Seweryn zaś Nazwisko to Nowak.
Chciałbym poprosić was o radę co zrobić w zaistniałej sytuacji.
Otóż, ostatnio wybrałem się do lasu hmmm.. nic niezwykłego, lecz po jakimś godzinnym spacerze natknąłem się na grupkę ludzi w wieku około 15-16 lat, dziwne w tym było to że 3/4 z tej grupki to były dziewczyny, niezwykłe było to ,że byli ubrani w wojskowe koszule i spodnie a w rękach nieśli bronie. Podszedłem do nich i spytałem no cóż im te bronie a oni odpowiedzieli na to "w piździe K**WA" i napluli koło mnie, chciałem zadzwonić na Policje ale jak wyciągnąłem telefon jedna dziewczyna krzyknęła ''Wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na AMEN" ,no to odłożyłem telefon i rozpocząłem dyskutować z nimi co oni tu do diabła robią i czemu tak agresywnie się zachowują, z rozmowy dowiedziałem się ,że strzelają pistoletami ASG takimi elektrycznymi, jedna z dziewczyn opowiedziała ,że kiedyś otoczyli bażanta i go po prostu tymi zabawkami rozstrzelali "aż go kukle swędziały z bólu"- dopowiedziała.
Zmusili mnie pod groźbą pobicia abym szedł z nimi, nie miałem wyboru, po jakiś 20 minutach drogi natknęliśmy się na ładną sójkę, dziewczyny i 3 chłopaków otoczyło ją i na znak jednego z nich zaczął się taki ostrzał że sójka nawet nie zakiwała głową ino od razu padła, pierwsze co mi przyszło na myśl to "pierdolo**e Gn*je". Po całej sytuacji kazali mi odejść i powiedzieli że jeszcze raz zaniepokoji ich jakiś myśliwy skopią mu tak kukle że nie usiedzi na nich.
Wróciłem do domu i trochę ochłonołę i zarejestrowałem się na tym forum i proszę o rade co z tym dalej robić przecież tak dalej być nie może?

Informacje:
-Było 12 osób(9 dzieczyn i 3 chłopaków) 
-Było to we wsi Suchy Bór chwilka drogi od OPOLA
-Z ich rozmowy wynikło że chodzą do jakiegoś Liceum w Opolu

Boje się nie wiem co robić obawiam się o swoje zdrowie i o to czy jak pojdę do lasu to oni mnie nie pobiją.

Proszę o pomoc w zaistniałej sytuacji 

Darz bór

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/10/24 19:37
Ochhhh  biedna schujka !!!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/10/25 08:53
Troll level master.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/10/25 10:50
Witam. Koledzy i koleżanki proponuje poważnie potraktować temat!!! 
Ten temat w tym rejonie Polski i z udziałem tych damych pseudo myśliwych został poruszony jakiś czas temu przez kol o niku Kasia. Jest to poważny nie tylko temat ale i problem bo uczniak  z LO psują reputację prawdziwym myśliwym i zagrażają innym .....a to jest karalne. Wcześniej onterweniowalam bardzo poważnie w powyższej sprawie I trochę sprawą ucichla  ......ale widzę że raczej została zamiecione pod dywan również przez Pana dyrektora LO w Opolu - to nie tylko przykre ale i nie pedagogiczne.DB warszawianka. 
Prywatnie do Gumi - kolego uważałam o dalej uważam Cię za poważnego faceta - podejdź do tego tematu tak jak potrafisz - profesjonalne.PRZECIEŻ JESTEŚ MYŚLIWYM. DB.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/10/25 10:50

zgłoś naruszenie
wysłano: 2016/10/25 12:49
Koleżanko warszawianko !

Zakladajac ze nie jestes częścia tego "projektu" - to dajesz sie wpuszczać w maliny przez internetowego popapranca  ktoremu znudzilo sie granie w Minecraft czy tez  struganie gruchy

Niech sobie dalej polują na schujki -Darz Im Wyspa Bolka

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2016/10/28 13:32
Koleżanko warszawianko

Przysłałas mi wiadomosc na priva ale postanowilem odpowiedziec Ci na forum publicznym :

Po pierwsze primo -od takich spraw jak kłusownictwo  jest Policja i tam nalezy takie wybryki zgłaszać

po drugie primo - nadal nie jestem pewny czy nie jesteś częscia "podkrecaczem " tego 'projektu' załozonego przez jakichś marszczyfredów który wraca do nas co jakis czas

sekundo i tercjo razem wziete -nie mam na imie Piotr

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.016|