» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

patroszenie dzika

Zwierzyna: Dzik»

utworzony: 2010/07/14 00:27

Mam takie pytanko w temacie patroszenia zwierzyny, chodzi mi w szczeg鏊no軼i o patroszenie dzika. S造sza貫m, 瞠 to bardzo trudne i nawet n騜 mo積a st瘼i przy takiej pracy. Czy s dost瘼ne jakie materia造 szkoleniowe w tym temacie. Chcia豚ym mie o tym przynajmniej jakie poj璚ie, zanim zaczn polowa.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/07/14 00:33
Zdaje si 瞠 w temacie patroszenie dzika to tu znajdziesz wszystko: http://www.swiatwokolkuchni.pl/?prod=3127&cat=214

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/07/15 17:06
ad,mikele
kolego nie wiem czy jeste ju po egzaminach,czy mo瞠 w trakcie sta簑?
je郵i w trakcie sta簑 to tw鎩 opiekun ewentualnie inni my郵iwi z twojego  ko豉 powinni ci tej umiej皻no軼i nauczy
W kole kt鏎ym odbywa貫m sta obowi您kiem sta篡st闚 by這 patroszenie dzik闚 na polowaniach zbiorowych.
Przy pierwszym dziku inni my郵iwi pomagali i m闚ili co i jak ale p騜niej trzeba by這 samemu dzia豉
nie stresuj si z bardzo to w cale nie jest trudne.
po kilku pr鏏ach wypatroszenie dzika zajmie ci 5 min.
a propos t瘼ienia no篡,jak kto jest,,paprok,, to nawet kroj帷 kurczaka w kuchni n騜 st瘼i:)
Nie ma co ogl康a jaki tam film闚 instrukta穎wych czy innych pierd馧,jak t czynno嗆 poprawnie wykona musi ci pokaza kto kto ju to robi.
篡cze powodzenia DB! 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/09/17 09:35

NIe jest to takie trudne jak b璠ziesz mja dobrego prowadzacego i zobaczysz jak to si robi to z patroszeniem dzikia  poradzisz sobje w 5 min.

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.013|