» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

pech na polowaniu

Je盥輳 z dziadkiem na polowania. Jest on na prawd wspania造m my郵iwym. Ju nie jedno w lesie widzia i prze篡. W borze sp璠zi po這w 篡cia, jak nie wi璚ej. Jednak tu chodzi o mnie. Zwyczajnie mam pecha. Chce polowa. Sta tu, tu.
Na polowaniach widz du穎. Raz mniej, raz wi璚ej. Jak to na 這wach bywa. Jednak cz瘰to przy mnie dziadek pud逝je. Psuje tak banalne strza造. Ostatnio na jednym polowaniu zamiast kul strzeli brenek, a 20 minut p騧niej spud這wa dzika. Na niego dziki same wchodz w nocy, ale wtedy jest sam.
Zdarzaj si te strza造 celne, ale ten pech za mn chodzi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/22 23:23
Witam . No to tylko pozazdro軼i szcz瘰cia dziadka i tych jego dzik闚 . Sadz , 瞠 jak tylko wkroczysz do grona PZ to ca造 pech minie . 砰cz tego tobie oraz twojemu dziadkowi szcz瘰cia na 這wach ! Darz B鏎 .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/23 09:00
ζtwo ocenia strzelca stoj帷 obok , inaczej kiedy samemu si celuje , fajnego masz dziadka , pomy郵 tylko , gdyby ka盥y strza oddany przez my郵iwych by celny , ile zwierza by by這 dzisiaj . Pud這 to nic takiego widzia貫m 這wy zbiorowe gdzie pad這 czterdzie軼i strza堯w a na pokocie nic , o jakim pechu czy fatum nikt nie wspomina . Fajnie gdy esencj polowania jest rado嗆 i przyjemno嗆 z tego co si robi , a pozyskanie nie jest celem samym w sobie , wi璚 g這wa do g鏎y nie dopatruj si pecha , bo co takiego nie istnieje . 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/23 10:06
Po woli si z tego 鄉ieje. Sam dziadek z przek御em m闚i, 瞠 mu pecha przynosz. Jednak zdarzaj si wspania貫 polowania. Te i z pozyskanym zwierzem. Dziadek m闚i, 瞠 on podczas swojej kariery 這wieckiej r闚nie mia pasmo niepowodze, ale te i z這te okresy.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/23 10:19

G這wa do g鏎y!!

Dziadek to naprawd ksi璕a wiedzy , zaufaj mu. Kazdy ma sw鎩 dzie- uwie mi. Nie wie w pecha tylko w kolej losu, tak po prostu mia這 by ale to nie znaczy, 瞠 juz zawsze tak b璠zie. Polowanie uwa瘸m za udane kiedy tylko widz zwierza. Jest udane kiedy moge oddycha tym co nas otacza, dotyka tego czego inni nawet nie mysleli dotkn望 niewiedz帷, 瞠 istnieje. Dar jakim jest otaczaj帷e nas pi瘯no materialne tylko w jednostce duchowej, bo przecie nie p豉c帷 masz na wyciagni璚ie d這ni szumi帷e bory, p造n帷e wody, spiew ptak闚 i zapach kt鏎ego nie podrobi nic i nic tego nie zamieni. A ty jeste w samym 鈔odku tego wszystkiego z dziadkiem, k鏎y tak jak pisa貫s wiele widzia i wiele prze篡. Sp鎩 w jego oczy a zobaczysz ca陰 g喚bi jego 篡cia. Mysl, 瞠 zobaczysz tam tez siebie. To jest wa積e, tak mysl, potrafi cieszysc z tego co widzimy, co mozemy widzie i , 瞠 w og鏊e to dostrzegamy.

Sukces 這wiecki tez si na to sk豉da i nie raz , nie dwa a wiele razy tego do鈍iadczysz. Mysl, 瞠 Tw鎩 dziadek chcia豚y w tym Twoim szcz窷ciu uczestniczy, pozw鏊 mu na przekazanie Tobie wiedzy, kt鏎 zdobywa poprzez powodzenia i niepowodzenia przez wiele lat. To jego 篡cie mo瞠 by i Twoj cz御tk musisz tylko tego chcie.

砰cz samych udanych polowa Darz B鏎 dla Dziadka i dla Ciebie:)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/23 11:12
Dzi瘯uj bardzo za s這wa otuchy i rady. Dziadek te mi zawsze m闚i, 瞠 kiedy widzi stwora to polowanie na 99% jest udane. W lesie zupe軟ie inaczej si czuj. Czuj si zdecydowanie lepiej. Gdy przemierzam szlaki tylko te, kt鏎e przeszed dziadek i nikt inny czuj, 瞠 篡j. Serce moje nape軟ia si rado軼i kiedy mog nape軟i nos zapachem drzew, zapachem le郾ego powietrza. Kiedy widz zwierza czuj satysfakcje, ekscytacje. Kiedy oczom mym ukazuj si dziki ro郾ie adrenalina, kiedy Jelewy豉nia si z le郾ych ost瘼闚 kieruje mn podziw. Kiedy dziadek strzela staram sobie powiedzie "Albo celny, albo czyste pud這 i nie mog si tym przejmowa". Powoli ta sztuka mi si udaje. Wiem, 瞠 鈍. Hubert b璠zie dziadkowi darzy ca造 czas, a mi w przysz這軼i.
Darz B鏎!

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2013/01/23 11:48
To wspania貫, 瞠 tak to odbierasz. Ciesz si, 瞠 potrafisz sie w tym odnale潭, i 瞠 widzisz analogi pecha, lub  po prostu to, i nie zawsze udane polowanie musi zako鎍zy si sukcesem 這wieckim w formie strzelonego zwierza. Gratuluj juz teraz. DB

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/23 20:35

Gdy bron utraci celnosc pono najlepszym sposobem jest przepuszczenie w篹a przez luf :)

a na pecha -trzeba uwaza i wystrzegac sie wielu spotka i przypadk闚 przy wyjsciu do lowiska

najgorsza jest baba z wiadrem -sztucer spad mi z ambony pek豉 kolba
zapomnienie czegos i powr鏒 do domu = pustynia w 這wisku -sprawdzone wielokrotnie

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/26 08:48

To nie pech, tylko czysta psychologia. Tw鎩 Dziadek, gdy jest sam, mo瞠 si w ca這軼i skupi na 這wach i zwierzynie. Gdy jeste軼ie razem, cz窷 Jego uwagi skupiona jest na Tobie, wi璚 szansa na pud這 znacznie wzrasta. Poza tym dwie osoby to dwa razy wi璚ej ha豉su na stanowisku (nawet niewielkie ruchy tworz d德i瘯i-trzaski ga陰zek, ocieranie ubra nawet przy oddychaniu. nie m闚i帷 ju o rozmowie, nawet prowadzonej szeptem). Zwierzyna mo瞠 nie wie, co si dzieje, ale na pewno czuje, 瞠 "co jest nie w porz康ku" i w zwi您ku z tym jest ostro積iejsza. 

Tak wi璚 nie my郵, Drogi Kolego, 瞠 Jonasz i pecha Twojemu Dziadkowi przynosisz, tylko 瞠 bardziej powa積ie traktuje On (nawet je郵i nie zdaje sobie z tego sprawy) swoj rol nauczyciela ni 這wcy. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/01/26 14:17
W sumie na imi mam Jonasz. I to r騜nie z tym przynoszenia pecha. Zazwyczaj mam szcz窷cie. Jednak nie mog powiedzie, 瞠 na polowaniach du穎 widz, ale nie rzadziej widz upolowane zwierz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2013/02/10 17:11
No, Jonasz mia w gruncie rzeczy wiele szcz窷cia we wszystkich tych swoich przebojach i ca造 i zdrowy dotar tam, gdzie by這 mu pisane. Wi璚 nie masz si czym martwi. 

zg這 naruszenie

Reklama

strona g堯wna forum

|0.021|