poroże jelenia - cena - forum poluje.pl

poluje

utworzono: 2010/06/13 10:24

poroże jelenia - cena

Czy orientuje się ktoś za ile można sprzedać poroże jelenia? Mam takie dwa "po kimś". a że sama nie poluję, to nie za bardzo mi są potrzebne. W każdym raazie wydaje mi się że to jest poroże jelenia.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/13 16:58
Witaj:)
Naprawdę chcesz się ich pozbyć? Ja, gdy byłem jeszcze sympatykiem takie rzeczy traktowałem jak relikwie:) Spójrz na allegro, tam jest wiele tego typu ofert, możesz porównać i wystawić na aukcję.  Pozdrawiam!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/13 20:31
Wiesz, ja sama nie poluję, ale chyba rozumie o co Ci chodzi. Swoją drogą może się kiedyś przekonam. Dzięki za radę. :) :) :)

zgłoś naruszenie

Zobacz więcej w Na każdy temat

wysłano: 2010/06/19 10:29
No, trudno się dziewczynie dziwić, jak nie poluje. Może to jakiś szesnastak był, to można ładnie budżet podreperować.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:38

Witam, podbijam temat :)

Bardzo prosze o pomoc - znalazłam to porożezakopane, zakurzone gdzieś na strychu. Nie jest mi potrzebne i chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję się, że zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża. 

Prosze o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili? 

Pozdrawiam serdecznie

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:42

Witam,

bardzo prosze o pomoc. Znalazłam gdzieś na strychu zakopane między innymi rzeczami, zakurzone porożeNie jest mi do niczego potrzebne, chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję sie, ze zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża.

Proszę o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili?

Pozdrawiam serdecznie.  

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/06/27 19:43
Witam,

bardzo prosze o pomoc. Znalazłam gdzieś na strychu zakopane między innymi rzeczami, zakurzone porożeNie jest mi do niczego potrzebne, chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję sie, ze zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża.

Proszę o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili?

Pozdrawiam serdecznie.

Podgląd zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lubzaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:45
Baaaardzo przepraszam za publikację kilku postów i zaśmiecenie :) Występował błąd zwiazany z wgrywaniem zdjęcia. 

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.012|