utworzono: 2010/06/13 10:24

poroże jelenia - cena

Czy orientuje się ktoś za ile można sprzedać poroże jelenia? Mam takie dwa "po kimś". a że sama nie poluję, to nie za bardzo mi są potrzebne. W każdym raazie wydaje mi się że to jest poroże jelenia.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/13 16:58
Witaj:)
Naprawdę chcesz się ich pozbyć? Ja, gdy byłem jeszcze sympatykiem takie rzeczy traktowałem jak relikwie:) Spójrz na allegro, tam jest wiele tego typu ofert, możesz porównać i wystawić na aukcję.  Pozdrawiam!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/13 20:31
Wiesz, ja sama nie poluję, ale chyba rozumie o co Ci chodzi. Swoją drogą może się kiedyś przekonam. Dzięki za radę. :) :) :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/19 10:29
No, trudno się dziewczynie dziwić, jak nie poluje. Może to jakiś szesnastak był, to można ładnie budżet podreperować.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:38

Witam, podbijam temat :)

Bardzo prosze o pomoc - znalazłam to poroże zakopane, zakurzone gdzieś na strychu. Nie jest mi potrzebne i chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję się, że zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża. 

Prosze o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili? 

Pozdrawiam serdecznie

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/06/27 19:42

Witam,

bardzo prosze o pomoc. Znalazłam gdzieś na strychu zakopane między innymi rzeczami, zakurzone poroże Nie jest mi do niczego potrzebne, chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję sie, ze zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża.

Proszę o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili?

Pozdrawiam serdecznie.  

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:43
Witam,

bardzo prosze o pomoc. Znalazłam gdzieś na strychu zakopane między innymi rzeczami, zakurzone poroże Nie jest mi do niczego potrzebne, chciałabym je sprzedać. Jednak kompletnie nie wiem za ile. Ceny na allegro są bardzo zróżnicowane, a ja boję sie, ze zaproponuję cenę nieadekwatną do rzeczywistej wartości poroża.

Proszę o pomoc - za ile sprzedaliby państwo takie poroże, za ile kupili?

Pozdrawiam serdecznie.

Podgląd zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/27 19:45
Baaaardzo przepraszam za publikację kilku postów i zaśmiecenie :) Występował błąd zwiazany z wgrywaniem zdjęcia. 

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.024|