Pozwolenie na broń i wejście do PZŁ. - forum cena sklep opinie poluje.pl

poluje

» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Pozwolenie na broń i wejście do PZŁ.

Witam. Chciałbym, aby ktoś mi pomógł w pewnym temacie. Mam 18 lat, wujek zaraził mnie myślistwem już spory czas temu i nie wyobrażam sobie innego przebiegu zdarzeń jak moje wstąpienie do PZŁ. Tylko wiem, że będzie problem z pozwoleniem na broń. I właśnie z tym związane jest moje pytanie. Jakie jest prawdopodobieństwo, że po ukończonym stażu w kole, wstąpieniu do PZŁ i zdanych egzaminach w wieku powiedzmy 19 lat uzyskam pozwolenie na broń myśliwską oczywiście z czystą kartoteką. Ludzie z mojego otoczenia twierdzą, że nie ma takiej opcji dostać broń wcześniej niż ukończywszy 21 lat mimo, że będzie to broń myśliwska. Czekać znów na pozwolenie 2 lata od ukończenia stażu płacąc składki nie ma sensu. Jeśli ktoś może to proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/10 21:37
Jeśli masz czystą kartotekę, testy wypadną pozytywnie no i wywiad środowiskowy też to nie mają prawa nie wydać Ci pozwolenia bez zasadnych przyczyn.
Pozdrawiam DB

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/10 22:53

jezeli chodzi oi broń palną do celów łowieckich to wszelkie zasady wydawania zezwoleń  i ograniczenia ich wydania znajduja sie w Ustawie o bronii i amunicji.na poodstawie tych przepisów organy administracji w tym wypadku Komendy Woj. Policji właściwej twojemu m-cu zamieszkania podejmują decyzje.

ale najpierw to na twoim miejsusk skupiłbym się na uzyskaniu członkowstwa PZŁ.       

zgłoś naruszenie
wysłano: 2014/01/03 12:12
witam. czy jeżeli posiada sie jakiś mandat to policja może nie wyrazić zgody na pozwolenie na broń?? 

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.012|