» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

pułapki na zwierzęta leśne - co z nimi robić?

Co zrobić jak sie w lesie znajdzie pułapki na zwirzęta leśne?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/03 10:32
zawiadomić o znalezisku najbliższe koło łowieckiewzględnie tamtejszego leśniczego (chociaż pewnie entuzjazmem tryskać z tego powodu nie będzie bo leśni mają kupę innej roboty)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/07/08 10:04
He he, to można by zanieść na złom, gorzej jak po drodze spotka się człowiek z Policją :)))

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/01/16 19:08
pod żadnym pozorem nie ruszać bo to bomba,jak najszybciej po leśniczego i rozmawiać rzeczowo i na temat,ja też je spotykam, znam to środowisko pobieżnie, madrzy wiedzą jak postąpić ,ja neutrealizuje to coś chodu z lasu, można też powiadomić pracowników leśnych oni się tym zajmą ,tak słyszaem

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/01/28 18:24

Ja jak znajde jakieś sidło lub wnyke to odrazu je spuszczem i przekazuje tą wiadomość leśniczemu, nigdy nie zostawiam jak znajde coś takiego.

Pozdrawiam;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/03/16 10:12
ja tez jak znajde takie coś to neutralizuje i dzwonie do leśniczego czekam na jego przyjazd i udaje sie dalej

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2011/03/24 21:55
No tak po leśniczego las chłopski 4,5 tys hektarów skąd go wziąć koledzy. Jak jeszcze nie jestem polującym od razu podejrzany jak ma coś takiego przy sobie. Dobrze,że są jeszcze koledzy którzy nie odrzucają pomocy i akceptują pomoc nie zrzeszonych. Lubię pomóc w tym kierunku . Już kilka lat z kolei zdejmuję sidła i oddaję je myśliwemu, który jest odpowiedzialny za ten teren. Nie szukam rozgłosu lecz myślę o tej biednej zwierzynie ,która w zetknięciu z siłami ma małe szanse na przeżycie. Ginie w męczarniach. To jest najgorsze co można sobie wyobrazić. A szczególnie jak te sidła są zostawione i to jest może cynizm z mojej strony albo nie wiem jak to nazwać. Po prostu jak na prosty chłopski rozum zdejmować niszczyć. Jest bardzo prosty sposób zdejmij każde napotkane sidło  zakop i zamaskuj kilkanaście metrów dalej nie obciąży to nikogo a na pewno nie ciebie jeśli nie plujesz . Czekamy na pomoc każdego. Darz Bór.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.012|