» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Darz B鏎 

Jaki czas przebywa貫m poza 這wiskiem nawet koledzy rozniesli plotk o moim odejsciu z 這wiectwa , Co si zmieni這 ?  Co mnie zaskoczy這 np. na wczorajszym Wigilijnym polowaniu ? 

Odpowiem szybko  , istny upadek i zanik zwyczaj闚 , a nawet instynktu samozachowawczego u koleg闚 , juz na zbi鏎ce zacz皻o sobie skaka do garde , pomawia i niepotrzebnie sia zam皻 , kt鏎ego i tak jest wiele z powodu umieszczania zdj耩 z polowa na forach spo貫czno軼iowych , typu lisiura z m這dymi na pokocie , locha z pasiakami itp. CO TO KVRWA ma byc , dzicz jaka pytam . 

Po oprawie 安i皻a Hubertowskiego w ko軼iele , kolo zosta這 oskar穎ne wraz z proboszczem o naruszanie d鏏r , i  inne bzdety , powodem dekoracja w bocznej kaplicy imituj帷a knieje , 鈍iadomo嗆 przyrodnicza wielu os鏏 ogranicza si do mi瘰a na tacce styropianowej w markecie i parku miejskiego .  Ale Panowie , to my powinniu鄉y nie嗆  t 鈍iadomo嗆 i informacje o gospodarce 這wieckiej , to nasze nieodpowiedzialne zachowania nakr璚aj pseudo ekolog闚 , opami皻ajmy si aby nie zaprzepa軼i dorobku pokole , DB

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/21 18:07
Przykro czyta takie refleksje - gdzie si podzia豉 tradycja wigilijna? Zanika w po軼igu za czasem i beznadziejno軼i??? Kochani - 酥ieszcie si kocha ludzi - tak szybko odchodz ! Szkoda czasu na bzdety. Szkoda czasu na nieporozumienia. Szkoda czasu ..........
安i皻a to pi瘯ny czas na pojednania......na przebaczenia.......na mi這嗆..........na przyja潯.
砰cz wszystkim du穎 mi這軼i i du穎 dobra nie tylko na te 安i皻a, ale r闚nie na ca造,
 Nowy 2016 rok i na ca貫 篡cie.............warszawianka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/21 21:04
masz racj ,酥ieszmy.... z op豉tkiem ,bo czas skoczy  sobie do ryja,lub dup obrobi  bli積iemu
 Qrna  jakie to NASZE kole瞠雟kie i  Narodowe

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/22 08:22
Darz B鏎   ...koledzy .
Nie jest tak 磧e jak napisa m鎩 szanowny "przedm闚ca-pisz帷y".
Dopu嗆my do g這su m這dych nemrod闚  ,pozw鏊my im pokaza Nasz pasj z innej perspektywy.
W moim Kole za zgod Zarz康u -a sam jestem w nim -tak si dzieje.
Pewnie ,瞠 s jacy niezadowoleni,wiecznie marudz帷y i twierdz帷y  np.   .."a po co pojade na Wigilijnie..przecie nie mam komu z這篡 篡cze? "  A jest Nas 80 my郵iwych .Nawet gdyby by這 w Kole tysiac   to oni w swojej zawi軼i nie znajd nikogo komu mogli by poda r瘯 ...tacy m康rzy i wspaniali  .
Prowadzimy pogadanki z m這dzie膨 i mamy wielu ch皻nych do tych przedsi瞝zie .Spotkania przy ognisku i  zaj璚iach zwi您anych z gospodark 這wiecka .Tym swoim post瘼owaniem przyt豉czaj m這dzi tych starych pierdzieli  i a serce sie raduje jak widz tych  my郵iwych ,kt鏎zy robi to z pasj .
Mo瞠 to odm這dzenie jest metod na popraw Naszego wizerunku i atmosfery w ko豉ch.
Pozdrawiam Heniek

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/22 10:00
M這dzi z pasj , tak , ja stary pierdziel powiem Ci Kolego tak , pasja do strzelania i zabijania , gonienia teren闚k po r篡sku  zwierza dla zabawy , i inne grzeszki ciemnej nocy , to widz u wiekszo軼i m鏚ych , pisz wi瘯szo軼i , bo s te prawdziwi pasjonaci , o kt鏎ych m闚sz , te ekscesy utrwalaj i publikuj w sieci do kt鏎ej wi瘯szo嗆 pierdzieli nie zagl康a .  

Sam sobie powiedz , ile razy widzia貫m narogi , wywalane bez szacunku w krzaki , bo kto dzisiaj  b璠zie si bawi , gdy  mi瘰a jest dostatek , or篹ne dziki wisz帷e w skupie , 豉nie z grandlami etc. 

Tak mo瞠 stare pierdziele s winne wszystkiemu, bo nie pij burbona i jagermeistra , tylko zwyk豉 czyst , bo taka najlepiej idzie przez wiekowy prze造k , ale stary pierdziel lochy z m這dymi nie strzeli nawet po zezwoleniu ministra . DB 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/22 17:56
Szanowny Kolego prete
Niestety sytuacja w kolach jest zwierciadlanym odbiciem sytuacji spo貫cznej kraju 
W ludziach skumulowa豉 si zlosc .zawisc .nienawisc -widac to na co dzie w naszym realnym nie tylko lowieckim zyciu
taka sytuacja trwa okolo 2-3 lat -wczesniej nie wystepowalo to  w tak drastycznej i powszechnej  formie 

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2015/12/22 18:00
Co do drugiej twojej wypowiedzi
Takze niestety nie jest to domena tylko mlodej forsiastej cze軼 naszej braci
Starzy nemrodzi nieraz z kilkudziesiecioletnim sta瞠m w PZ takze potrafi robi dziwne rzeczy gdy nab璠a wreszcie wymarzona teren闚ke a w ich mniemaniu wieloletni staz czyni ich bezkarnymi

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/29 20:12
Kolego PRETE    NIE OBRA涉J SI NA MOJE STWIERDZENIA   .Poluj od 1979 roku i pij czyst   ...czasami co "na myszach".Sam wi璚 jestem pierdzielem      ale z tymi o kt鏎ych piszesz skutecznie walczymy i wyhowujemy.
Masz jakie z貫 do鈍iadczenia ...ALE GΜWA DO G紑Y....DARZ B紑

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/30 18:05
Darz B鏎. W kole w kt鏎ym odbywa貫m sta atmosfera jest super nikt nikomu nie skacze do gard豉 jedna wielka rodzina z wielkimi tradycjami 這wieckimi przekazywanymi przewa積ie z ojca na syna .Nikt nie zapomina o ostatnim k瘰ie ,czy podchodzeniu do postrza趾a od strony grzbietu .
Na polowaniu wigilijnym wizyta z op豉tkiem przy pa郾iku jest czym oczywistym.Natomiast tego co si nas逝cha貫m od koleg闚 na kursie dla nowo wst瘼uj帷ych co si dzieje w ich ko豉ch po prostu tragedia tak jak pisze kolega wy瞠j

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/30 19:23
Refleksje przyjda z czasem Kolego slawekzlasu -w miare poznawania towarzystwa i uk豉d闚
Nikt nikomu nie skacze do gard豉 bo prawdopodobnie jest pozorna rownowaga sil

zg這 naruszenie
wys豉no: 2015/12/30 23:21
Mo瞠 jest dobrze , a mo瞠 nie ? zapyta貫m ostatnio koleg闚 , czy wiecie  瞠 na Podkarpaciu ambony obija si blach , zdziwieni odpowiedzieli , jak to ?  co ?  czym ?  ,  ale g陰by tam s , tak si ko鎍zy kole瞠雟two a zaczyna konkurencja pod pa郾ikem odpowiedzia貫m .  

Ostatnia zasiadka 17 strza堯w naliczy貫m , w tym m鎩 zdo這wany (tak lepiej )  wpisany tyko ten  m鎩 , a reszta ?  ,  polowa na 100% przyj皻a , wpis闚 zero , kto strzela ? ,  do czego ? hipokryzji ci庵 dalszy , wsz璠zie jest tak samo , niestety.  畝l cz這wiekowi ty貫k 軼iska co to za srak pod siebie robi , jeszcze raz kto w moim kole powie mi kolego nie wytrzymam w morde dam , mam do嗆 barwienia rzeczywisto軼i , kasa w portfelu , filc na nodze . 

Darz  B鏎 prawdziwej Braci υwieckiej , a 豉pciakom ... 

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2015/12/31 17:39
kol.prete
 co do wpisywania strza堯w !
 jest to zwyczaj ,czy te obowi您ek?
  z czego wynika?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/01 10:04
Masz racj kolego. Jak b璠ziesz mia okazj komu przywali w mord- jak piszesz - to bardzo Ci prosz do堯 jeden porz康ny strza w ryja ode mnie - bo to co ostatnio si dzieje w tym temacie kt鏎ym dobitnie opisujesz to nie nazywa si my郵istwo tylko.....k逝sownictwo, a z tym powinni鄉y walczy - prawda?
Pozdrawiam  - warszawianka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/01 23:29
Obowi您ek wpisania ilo軼i oddanych strza堯w w ksi捫ce spoczywa na my郵iwym kt鏎y dokona wpisu na dany obw鏚 tak to  wygl康a u nas , jak jest gdzie indziej ? , nie wiem , praktyki sa r騜ne w ko豉ch , ma to na celu wiele rzeczy ,  moim zdaniem to dobra praktyka. 

Dzi瘯uj Warszawianko , jutro id wraz z moimi ogarami na zbior闚ke , i mo瞠 si okaza , 瞠 to b璠zie MMA ,  bez klatki ,  tylko jest problem , wszyscy maja bro .  Pozdrawiam 篡cz wszystkiego dobrego w Nowym Roku 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/02 18:02
Witaj kol. prete- ciekawa jestem jak tam po  wypadzie z broni ( t palna oczywi軼ie, a nie z Bronis豉w :) )......
Ku wyja郾ieniu - w Kole υwieckim Bekas47  w Opolu Lubelskim wiem , 瞠 ka盥y odstrza jest notowany w tej magicznej ksi捫ce. Wiem to - poniewa znam kilku cz這nk闚 tego Ko豉 , kt鏎ych teraz serdecznie pozdrawiam. 
A co wi璚ej o tym Kole? -proponuj wklika has這 w Ko豉 w internecie , ciekawa jest zak豉dka " uroczysto軼i " oraz historia tego Ko豉. 
Pozdrawiam serdeczni .........warszawianka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/06 20:20
Witam , zaraz po 這wach wraca貫m do pracy w dalekich krajach wi璚 relacj zdam dzisiaj , spad wspania造 郾ieg 2 stycznia i przy - 12  stopniach by這 naprawd wspaniale koledzy dopisali przybyli pasjonaci i trzech zaproszonych go軼i razem 12 strzelb i osiem piesk闚 , na bia貫j stopie wszystko jest jasne dziki wskaza造 miejsce pobytu , aby obstawi miot by這 nas zbyt ma這 wi璚 jeden z koleg闚 ze z豉j poszed nagania a reszta obstawi豉 jako tako .  Na takim mroziku to mi這 si nie stoi ale to w豉郾ie jest magnes kt鏎y mnie ci庵nie ta cisza lasu w scenerii zimowej , gdzie dzi璚io stuknie oki嗆 郾iegu spadnie no romantycznie , obok na linii sta go嗆 patrze w jego kierunku i co obok niego 4-5 metr闚 stoi pi瘯ny wycinek gwizd w 郾iegu i patrz na siebie , z tym 瞠 jeden przez lunet , my郵 to takie oczywiste , ale nie strzeli , czarny zerwa i nast瘼ny z linii strzeli . Po p璠zeniu pytam koleg czemu nie strzeli , odpowiedzia 瞠 zbyt po linii i wola poczeka nast瘼ny mia z貫 miejsce ale strzeli , poszed貫m w to miejsce i nic , zero farby ale trop jak na d這ni id jeszcze oko這 trzydzie軼i krok闚 jest i farba , wo豉m strzelca , podniecony leci poszed mo瞠 dziesi耩 krok闚 , a to pewnie ocierka szkoda czasu , rezygnuje.    Mamy ko鎍zy , zg豉szam prowadz帷emu postrza趾a trzeba doj嗆  nikt si nie kwapi , wi璚 poszed貫m z moim Karuskiem , doszli鄉y szybko ale koledzy ju w swoich spa郾ych autkach 鄉igali do ostoi , nerwy mnie ogarn窸y , doszed貫m zrobi貫m co trzeba wywlek貫m z m這dnika , dzwonie do prowadz帷ego i jak nigdy ale jednak ζcina pomaga , take to by這 polowanie , ale postawa go軼ia da豉 mi wiele do my郵enia , DB.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/06 20:32
Fajnie to kolego opisa貫 - nic doda nic uj望..............
Pozdrawiam.DB

zg這 naruszenie

wys豉no: 2016/01/07 08:41
Urzekla mnie Twoja historia prete

Zapewne gdyby zamiast tego goscia w wypasionej furze na stanowisku stal delikwent w gumofilcach i mundurze ormowskim sprawy potoczy造by sie inaczej
Sypn掖 by z lewej lufy paciorkami ,przystopowal dzika -po zako鎍zeniu pedzenia wystrzeli by mu piekna dziure breneka niby dostrzeliwujac
A nastepnie za豉dowal tego wycinka do bagaznika 126p i pojechal robic kie豚asy na sprzeda

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/01/09 21:00
Dzi瘯i Bogu i partii , ten gatunek w mojej okolicy odszed do Krainy Wiecznych υw闚 , niestety jak to bywa w przyrodzie , genetyka zrobi豉 swoje i synowie odziedziczyli i flinty i filc niestey f 125 nie opar si frotce .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/11/17 13:18
Wielki Ksi篹yc , aby nie za鄉ieca forum napisz w tym miejscu o swoich ostatnich przemy郵eniach mo瞠 kto podzieli si ze mn w豉snymi spostrze瞠niami. Nocne polowania maj sw鎩 urok a ju przy tej wspania貫j pe軟i by這 to prze篡cie , patrz帷 w niebo zastanawia貫m si czy i w jakiej kondycji do篡j nast瘼nego zbli瞠nia za te 17 lat i o tym  czy zwierz皻a maj dusz jak nasza ? ( pij normalnie , narkotyk闚 nie bior )   

Temperatura spad豉 do -5 szron okry pobliskie pole rzepaku by這by idealnie gdyby nie lekkie ubranie jakie mia貫m , ale telepi帷 si z zimna podziwia貫m i rozmy郵a貫m 瞠 jako Hubert nie darzy ostatnio, zm闚i貫m kr鏒k modlitw za tych co odeszli mia貫m wsta i jest , na rzepaku stoi samura , jakie 100m , patrz , przymierzam strza , bro nowa pewna , Dzik wyrwa i poszed w pobliskie krzaki ok 50m .  Poszed貫m na szronie wida doskonale trop , zero farby , troszk po krzakach si rozejrza貫m , pud這 ? jeszcze raz szukam i jeszcze raz , podda貫m si do domu.  

Po drodze dzwoni Kolega kt鏎y s造sza strza i tekst , BYΜ PRZYJ犴IE , KWICZA , ZAKURZY i konkluzja a to poszed.  My郵 co to za teksty . Ja rozmy郵am nad 篡ciem i dusz ka盥ego stworzenia a ten m闚i jak gdyby oo strza do drewna chodzi這. 

Mia貫m spory dylemat , ale moim obowi您kiem jest sprawdzi , pies do auta , pi耩 minut i g這si , podchodz w g瘰twinie le篡 ogromna locha strza pewny, kula mocna , zwierz odszed jednak kawa貫k , bez farby i doszed , po wielkich trudach wydoby貫m go z chaszczy i za豉dowa貫m do transportu .  

Pomy郵a貫m o kolegach kt鏎zy uwa瘸j za zbyteczny trud sprawdzi co si sta這 po strzale , efekty le膨 po krzach i m這dnikach medalowe byki , dziki i inne stworzenia . A czy nie jest naszym obowi您kiem post瘼owa etycznie , w鈔鏚 moich Koleg闚 wielu niestety nie rozumie znaczenia tego s這wa i 豉twiej jest m闚i PRZYJ犴IA NIE BYΜ .  Darz B鏎 

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

|0.018|