sztucer myśliwski verney - forum cena sklep opinie poluje.pl

poluje

utworzono: 2010/06/08 08:20

sztucer myśliwski verney

Post został dodany w grupie:

Remington broń myśliwska to grupa, w której poruszamy tematy dotyczące różnych modeli broni tej firm…»

27 myśliwych |1 wątek
Koledzy, jak uważacie, czy sztucer myśliwski verney to dobry wybór? Używał go ktoś? Przymierzam się do kupna, cena wydaje się rozsądna.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/08 19:51
Dobrze się kolega zastanowił nad wyborem?
Na rynku jest wiele dobrej broni w podobnej cenie a Sztucerwerney caron raczej należy do rzadkości wśród polskich myśliwych więc nie spodziewałbym sie wielu komentarzy w tym temacie.
osobiście nigdy takiego sztucera w łapach nie miałem więc nie będe pisał czy broń jest dobra czy zła.
Kolego jeżeli upodobałeś sobie akurat tą markę broni to najlepiej pogadaj na ten temat z rusznikarzem,z tego co wiem to możesz poprosić o rade któregoś z ekspertów piszących w czasopismach łowieckich tam bodajże są na nich namiary podane.
życze udanego zakupu!
DB!  

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/09 09:41
No dziękuję, Kolego. A jaką broń w podobne cenie Ty byś radził? Mam po prostu ochotę spóbować czegoś trochę innego, ale wiadomo - proby kosztuja. ;)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/09 17:07
ja sam poluje z Remingtonem 700 w kal.308win ale jest wiele ciekawej broni na rynku np.Tikka T3 hunter może Voere? nie wiem kolego co tak naprawde ci pasuje napisz coś więcej w tym temacie
DB!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/10 09:26
Wiesz, ja mam w tej chwili cezetkę. Jako myśliwy trochę się upgrejduję, i chciałbym powoli próbować czegoś grubszego. Jeleń, dzikA nie wiem, czy nie będę jej musiał sprzedać, żeby kupić coś nowego.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/11 18:06
a jaki kaliber tej Czesi? skoro na dziki i na jelenie nie chcesz z niej polować.
SztucerCZ (chociaż ja nie przepadam za tą marką broni ) jest ok. dobra jakość w stosunku do ceny,przyspiesznik,dobra celność,dosyć dobrze pracujący zamek nie rozumiem czemu ci nie odpowiada?
pozdrawiam.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/06/16 07:07
Kaliber to .223 Rem (CZ 527 LUX) więc to jednak chyba trochę mało. O tym Verneyu myślałem w kalibrze 30-06. Poza tym chciałem mieć jednak coś innego, niż wszyscy, ale oczywiście to nie najważniejsze. Dziękuję i pozdrawiam!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/16 10:17
CZ to bardzo dobra broń, chociaż jak kupowałem swój pierwszy Sztucerto do momentu wejść do sklepu byłem przekonany, że będzie to CZ...wybór padł na tikkę t3 hunter w kal. 222 rem. Cena niewiele wyższa, ale za to broń, moim zdaniem lepsza. Świetnie trzymająca lufa (jakby nie było produkcji sako), bardzo sprawnie pracujący zamek, przyśpiesznik, to wszystko jest. Rozważ to, naprawdę warto:) Jakby nie było to i tak musisz założyć dobrą lunetę na to i lepiej "przyciąć" koszty na broni, a zainwestować w dobrą optykę:)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/06/17 08:42
Dziękuję, Koledzy, za rozsądne rady. Mam nadzieję, że niebawem pochwalę się, co kupiłem. DB.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.014|