» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Własna firma?

Cześć wszystkim! Co myślicie o założeniu własnej firmy? Czy jest tutaj ktoś, kto odważył się na taki krok? Ciekawi mnie bardzo jak sobie z tym wszystkim radzicie. Pozdrawiam! :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/09/29 18:44
Jaki rodzaj działalności ? samo założenie firmy nic Koledze nie przyniesie , aby coś z tego było należy ,świadczyć usługi czy coś wytwarzać . Polecam na początek jakąś literature lub inne fora bardziej wyspecjalizowane . Osobiście pracuje na swoim i nie narzekam , powodzenia.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/09/29 19:45
wpierw musisz wiedzieć co chcesz robić , następnie czy na twoje produkty czy usługi jest zapotrzebowanie i  oczywiście skala  zapotrzebowania  na dzień dzisiejszy  musisz mieć  dochodu tyle  aby pokryć koszty lokalu (magazynu placu itp ) plus  ZUS .telefony transport  ,jeżeli na to zarobisz to nie masz NIC  !!! to co na górce to TEORETYCZNIE twoje   dochodzą podatki  nieprzewidziane koszty jakie wyskakują co rusz .
Ponad trzydziesci lat dzilalnośći własnej.
gdybym został n tzw, państwówce , od dwóch lat byłbym na emeryturze z kwotą okoł 3tyś  co miesiąc na konto.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/10/01 18:32
W dzisiejszych czasach jak najbardziej można pomyśleć nad założeniem własnej firmy, ja zrobiłem to poprzez http://ideaplace.pl/pl/ i ich biuro wirtualne. Działam głównie jako trener personalny. Nie byłem jednak osobą, która mogła pracować cały czas w biurze :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/10/04 10:36
Własna firma, o też spore możliwości zarobkowania. Większe niż miałoby to miejsce w przypadku etatu.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2017/10/05 14:42
Wlasna firma to niestety nie taki hop przez plot jak wiekszosc osob tutaj twierdzi.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2017/10/07 12:23
Wiadomo, prowadzenie firmy nie jest takie łatwo. Ale można sobie sporo ułatwić, m.in. poprzez współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Ja współpracuję z biurem Gama. Pomogli mi przy samym zakładaniu działalności, a teraz zajmują się moją księgowością.

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.013|