» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Darz B鏎. Zda貫m egzaminy 這wieckie. Teraz jak ka盥y zastanawiam si nad wyborem broni kulowej, i 鈔utowej. Chcia豚ym r闚nie zakupi lunet , ,,uniwersaln' zar闚no kt鏎a si sprawdzi w dzie jak i w nocy. Prosz o pomoc. 
Zastanawiam si nad kupnem broni SZTUCER BROWNING EUROBOLT II KAL.30-06 lub SZTUCER HEANEL JAGER 10 KAL. 308 W. Dodatkowo potrzebuj lunet waham si pomi璠zy : Luneta celownicza Delta Optical Titanium 2,5-15x56 HD SF 4A lub Luneta Delta Optical Titanium 2,5-16x50 IR SF 2D. Co do broni 鈔utowej chcia豚ym wybra po鈔鏚 takich jak BOCK FORESTER M 12/76 lub BOCK FAIR PREMIER EM DE LUXE KAL.12/76. Prosz o opinie co koledzy s康zicie na ten temat. Darz B鏎

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/26 17:49
Nadmieniam 瞠 jest to tylko wy陰cznie moje zdanie i do niczego nikogo nie namawiam

Wybralbym bez wachania Eurobolta jako bron klasyczniejsza  niz turecko niemiecka tandeta
Oczywiscie kaliber 30-06 , 7 x64 , 8 x57  z pominieciem w豉snie kalibru 308 przeznaczonego dla bezkszta速nych galaretowatych mas bojacych sie odrzutu lub dla kochajacych inaczej

Z lunet to raczej by豉by Meopta o podobnych parametrach a jesli chodzi o finanse to m鏬lby byc  Burris - Delte jako wyr鏏 lunetopodobny pomijam 

strzelba- rynek ostatnio zawalony jest bronia turecka i w這ska - z tych dw鏂h producent闚 wybralbym raczej Faira zak豉daj帷 ze bedzie s逝zyl tylko do polowan i raz w roku na strzelnice

DB

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/26 20:30
Witam 

Kupi貫m w zesz造m miesi帷u eurobolta 3006  z meopt , szczerze polecam , zawsze mo積a naby co innego , jednak w g御zczu nowo軼i  naprawd ci篹ko si zdecydowa , taki zestaw b璠zie w dobrej cenie , meopty lekko spad造 (parametry zosta造) bro sk豉dna  , z tych kt鏎e wymieni貫 to lepszy wyb鏎.  Na g豉dk nie wydawaj kasy kup u篡wk za pi耩set z這tych jeszcze tw鎩 syn z ni popoluje polecam I 12 , DB

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/27 09:35
Dzi瘯i koledzy za pomoc, wybior eurobolta, prosz jeszcze powiedzie jak koledzy lornetk by polecili tak do 1000z, maj帷a zastosowanie w dzie i w nocy

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/28 13:21
Ja nie znam takiej do 1000 zl -ale dysponujac takim funduszem wybralbym bez namys逝 uzywanego CZJ-ta mimo ze nie jest wodoszczelny

Wiliam Optiks niekt鏎zy chwala - troche powyzej tysiaca 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/28 14:31

Starego CZJ-ta to do muzeum starzyzny gdzie jego miejsce.

w granicach 1000 pln闚 kupisz DOT 8X56 I jest to najlepszy wyb鏎 w kat cena-jako嗆

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2016/10/28 18:10
Zapewne ty LDormus takiego DOTa uzywasz :):):):)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/10/29 19:00
Dzi瘯i koledzy co wybior, powiedzcie mi co s康zicie jeszcze na temat tego sztucera roessler titan 6 standard, wpad mi w oko i teraz nie wiem czy bra ten czy zosta przy eurobolt

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/12/08 20:52

Darz B鏎 Kolego

Ja kupi豚ym tego Roesslera, ogl康a貫m go w sklepie i wg mnie jest 豉dniejszy i sk豉dniejszy od Eurobolta i co wa積e sporo l瞠jszy: 2,9 kg vs 3,2 kg a po kilku godzinach spaceru po 這wisku ka盥e 0,1 kg jest odczuwalne.

Podoba mi si te Fabarm Iris, bardzo 豉dna bro, niestety nieco dro窺za i r闚nie ci篹sza od Roesslera.

Proponuj aby wybra si do sklepu i si przymierzy co Ci si spodoba :-) Ja zastanawiam si czy nie dokupi sobie Roesslera Titan 16 bo korci mnie dwutakt :-) a klasyka ju mam w szafie

Je瞠li chodzi o bro 鈔utow to zale篡 jakie masz 這wisko, ja na przyk豉d nie mam gdzie wykorzystywa bocka bo mamy tylko kaczki i to niewiele ale za to du穎 zwierzyny grubej o czym wiedzia貫m od pocz徠ku i celowo kupi貫m I瘸 i nie 瘸逝j :-)

A lornetka: WO, chyba b璠zie najlepszym wyborem :-) aczkolwiek w tej kwestii nie za bardzo 郵edz rynek od czasu jak kupi貫m Fujinona 10x50 :-) - wymiata po ca這軼i ale grubo powy瞠j Twojego bud瞠tu.

Luneta: my郵, 瞠 tak jak koledzy radz, odpu嗆 sobie z DO, Meopta bardzo fajna luneta. Ja na pocz徠ku mia貫m Burrisa Four X i polowa貫m z nim jakie 5 lat, sprawowa si na prawd bardzo dobrze i to na kalibrze 9,3x62, zmieni貫m na Swarowskiego bo mia貫m taki kaprys i wolne 鈔odki ale mile wspominam t lunet.

砰cz udanego wyboru

Darz B鏎

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/12/09 08:40
M康rego to az przyjemnie poczyta :)

nalezy pamietac 瞠 mniejsza waga broni przek豉da si na wiekszy odrzut - nie kazdy to lubi

zg這 naruszenie
wys豉no: 2016/12/09 19:30

I wzajemnie Gumi :-)

U mnie z odrzutem by這 tak, 瞠 ja przez kilka lat nie odczuwa貫m tego pomimo kalibru 9,3x62 i w sumie nieci篹kiej broni z kr鏒k luf - posiadam CZ 550 battue w kt鏎ej zdemontowa貫m otwarte przyrz康y celownicze wi璚 troch j odchudzi貫m a na starcie wa篡豉 ju raczej niewiele bo 3,1 kg gdy ma kr鏒k luf 52 cm. W trakcie u篡tkowania dwa razy mia貫m przypadek taki 瞠 koledzy chcieli spr鏏owa jak si strzela z dziewi徠ki i sko鎍zy這 si u obu rozci璚iem 逝ku brwiowego :/ P騧niej jak wymienia貫m lunet to rusznikarz mnie nam闚i na hamulec odrzutu, za這篡貫m i rzeczywi軼ie jest znaczna redukcja odrzutu cho tak jak pisa貫m na pocz徠ku mi nigdy nie przeszkadza. Ale faktycznie masz racj z t waga bo strzela貫m z tego kalibru r闚nie z innej ci篹szej broni i faktycznie a tak nie kopa豉. Suma summarum, teraz jest bardzo ok :-) Strzela si przyjemnie i nawet koledzy si odwa篡li spr鏏owa :-) Ja odrzut odczuwam tylko na strzelnicy jak jad sobie postrzela. Darz B鏎

zg這 naruszenie

Reklama

strona g堯wna forum

|0.014|