» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Zbiorówki 2010/11

Witajcie,

Sezon zbiorówek rozpoczęty, w niedzielę jadę na trzecią w tym roku, a tymczasem na forum cisza w tym temacie. Pochwalcie się koleżanki i koledzy pokotem!
Darz bór !

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/11/20 14:59
U mnie też spacjalnie nic ciekawego, dzików jakby mniej. Jest już huczka zbite są w kilku watahach ciężko ich dopaść. Wprawdzie strzeliliśmy kolka warchlaków i kilka lisów, z płowej jak do tej pory nic. Natomisat pogoda dopisuje brakuje sniegu, po białej stopie wiadomo jak się poluje.Jutro jadę ale u mnie z pogodą jest nie najlepiej dziś rano padało teraz jest względnie dobrze.Pozdrawiam DB

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/02/17 08:41

Witam wprawdzie juz po zbiorówkach ale chciałem się podzielić fartem jakim mnie obdarzył św,Hubert na początku sezonu polowań zbiorowych :
na polowaniu Hubertusowym mieliśmy tylko dwa pędzenia pogoda doskonała myśliwi licznie przybyli po odprawie zajęcie stanowisk , sygnał i naganka rusza po jakiś 30 może 40 minutach słychać przemieszczającego się zwierza przez miot po chwili zauważyłem chmarę jeleni ,obserwacja szybka decyzja i kładę byka w ogniu ,koniec pędzenia gratulacje ,sprawdzenie kartek i okazuje się że bierzemy sąsiedzki miot ,a moja miejscówka jest dosłownie 10m od tego stanowiska gdzie chwilę wcześniej popełniłem byka ,naganka ustawiała się na tej flance gdzie ja miałem stanowisko rumor dość znaczny ,zajołem stanowisko załadowałem broń i oczom nie wierze watacha dzików wylewa się 15m od mojego stanowiska skład,strzał jeden zaznaczył!szybkie repetowanie i strzelam do drugiego uchodzącego odyńca  na jakieś 50m zostaje w ogniu ,koniec pędzenia zgłaszam postrzałka ,farby dużo po 70m dochodzę postrzałka kula za ucho ostatni kęs pieczęć i złom ,koniec polowania gratulacje medal króla polowania ,fajnie co? dwa pędzenia 3 sztuki a wszystko to z prawą ręką w gipsie .
ps. w tym sezonie mieliśmy 6 polowań zbiorowych jeszcze dwa razy byłem królem polowania koledzy żartowali " gdzie można taki gips kupić:)"

zgłoś naruszenie

strona główna forum

|0.007|